BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mama nikdy neprestáva byť mamou! Skutočná láska 98-ročnej matky vás dojme
zdroj: youtube.com

Mama nikdy neprestáva byť mamou! Skutočná láska 98-ročnej matky vás dojme

V živote platí, že nie je nič silnejšie ako láska medzi matkou a jej dieťaťom a presne tento príbeh je toho dokonalým príkladom.

Tom sa nikdy neoženil a celý život bol sám po boku matky. Keď zostarli, obaja začali žiť v domove dôchodcov, no každý v inom. Preto sa Ada rozhodla, že je čas zmeniť to. 98-ročná Ada Keating, sa presťahovala k svojmu najstaršiemu 80-ročnému synovi Tomovi do domova dôchodcov v Liverpoole, aby naňho dozrela. Asi ako každá správna matka chce svojmu dieťaťu to najlepšie a ani v domove ho nechcela nechať samého

Ada a Tom sú neoddeliteľnou súčasťou a radi trávia čas spoločne, najmä hraním hier a sledovaním televízie. Každý večer poviem Tomovi dobrú noc a vždy mu prídem povedať dobré ráno," povedala Ada. Tom je tiež veľmi spokojný s tým, ako to všetko ide. „Je tu veľmi pekne a som rád, že opäť môžem vidieť svoju mamu. Vždy sa o mňa dobre starala a nezabúda ma ani napomínať."

Nestáva sa často, že matky a ich deti žijú v rovnakom domove, no takto veľmi dobre vidíme, aký pevný vzťah môže vzniknúť medzi matkou a jej synom ako je to medzi Adou a Tomom. Ako Ada povedala: „Nikdy prestanete byť mamička."

Rozhovor s Adou a Tomom si môžete pozrieť aj v nasledujúcom videu. 

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio