BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Je ten správny čas nájsť si lásku? Najväčšiu pravdepodobnosť, kedy niekoho stretnete, vám prezradí vaše znamenie
zdroj: Photo by Beth Solano on Unsplash

Je ten správny čas nájsť si lásku? Najväčšiu pravdepodobnosť, kedy niekoho stretnete, vám prezradí vaše znamenie

Výber nášho budúceho partnera nezáleží iba na našich preferenciách či sympatiách, ale podľa astrologičiek aj podľa postavenia planét a súhvezdí počas roka.

Niektoré mesiace sú pre lásku vhodnejšie viac ako iné. A všetko závisí aj od vášho znamenia. Podľa astrologičiek máte najväčšiu šancu stretnúť toho pravého v momente, keď je slnko v piatom a siedmom dome zvieratníka. Tieto astrologické domy existujú niekoľkokrát ročne a odvíjajú sa od otáčania Zeme okolo svojej osi. Je ich presne 12, rovnako ako znamení. Existuje medzi nimi určitá analógia a podobnosť.

„Piaty dom je domom lásky, romantiky a flirtovania. Siedmy dom je domom oddanosti, vážnych vzťahov či dokonca manželstva," vysvetlila astrologička Ophira. Keď sa planéty nachádzajú v niektorom z týchto domov, je to znamenie, že je vhodný čas otvoriť sa novej láske alebo stretnúť sa s tým ideálnym partnerom."

„Jedna vec, ktorú chcem zdôrazniť je, že vždy hovoríme ľuďom, my sme súčasť vesmíru, a preto by sme s ním mali spolupracovať," povedala Ophira. Toto sú najvhodnejšie dátumy na nájdenie lásky pre každé znamenie.

Baran

Láska je vo vzduchu pre baranov počas väčšiny októbra a augusta. Vo vašom piatom dome bude slnko od 23. júla do 22. augusta a v tom siedmom dome, ktorý je charakteristický pre hlbšie duchovné súznenie, bude od 23. septembra až do 23. októbra.

Býk

Nenechajte sa prekvapiť, ak si vás býkov v septembri alebo novembri nájde v láska. Slnko sa vo vašom piatom dome nachádza od 23. augusta do 22. septembra. Vážny vzťah máte šancu nájsť aj keď bude slnko v siedmom dome od 23. októbra až do 21. novembra.

nathan-mcbride-229638
Photo by Nathan McBride on Unsplash

Blíženci

Vy nechajte oči a srdce otvorené najmä v októbri a decembri. Slnko do vášho piateho domu zavíta presne 23. septembra až do 23. októbra. Hlbším citom dajte priestor, keď sa bude nachádzať v siedmom dome od 22. novembra do 21. decembra.

Rak

November a január sú dobré mesiace pre osoby v znamení raka, ktoré hľadajú lásku. Slnko sa bude nachádzať vo vašom piatom dome od 23. októbra až do 21. novembra. V siedmom dome ho môžete očakávať presne od 22. decembra do 20. januára.

Lev

Levi nájdu svoje šťastie počas zimy, presnejšie v decembri a vo februári. Slnko vo vašom piatom dome nájdete od 22. novembra do 21. decembra. Naklonení hlbším citom budete, keď bude slnko vo vašom siedmom dome od 20. januára do 19. februára.

Panna

Najlepšie mesiace pre panny sú práve január a marec. Známosť so spriaznenou dušou môžete nadviazať ak bude slnko vo vašom piatom dome od 22. decembra do 20. januára alebo keď bude slnko v siedmom dome od 19. februára až do 20. marca.

Váhy

Váhy by sa mali tešiť na február a apríl. Slnko vo vašom piatom dome pobudne už od 20. januára do 19. februára. Nebráňte sa hlbším citom, ktoré môžete pociťovať, keď bude slnko vo vašom siedmom dome, presnejšie od 21. marca do 19. apríla.

Photo by freestocks.org on Unsplash

Škorpión

V marci a máji získavajú škorpióni priazeň vesmíru a majú väčšiu šancu nájsť svoju lásku. Slnko sa bude vo vašom piatom dome nachádzať od 19. februára do 20. marca. V tom siedmom dome ho nájdete od 20. apríla až do 21. mája.

Strelec

Pre tých, ktorí sú narodení v znamení strelec sú najpriaznivejšie a najideálnejšie mesiace na lásku apríl a jún. Slnko vo vašom piatom dome bude presne od 21. marca až do 19. apríla. Hlbšie city vo vás prebudí slnko v siedmom dome od 21. mája do 21. júna.

Kozorožec

Pre kozorožcov je vrchol sezóny práve na jar, presne v máji a júli. Vaša láska bude rozkvitať, keď bude slnko vo vašom piatom dome od 20. apríla do 21. mája. Keď bude slnko v siedmom dome od 21. júna do 22. júla, bude vaša láska naklonená tým najhlbším emóciám. 

Vodnár

Ak patríte k vodnárom vyznačte si v kalendári vaše šťastné mesiace jún a august. Najväčšiu pravdepodobnosť, že stretnete vašu spriaznenú dušu budete mať, keď bude slnko vo vašom piatom dome od 21. mája do 21. júna. Alebo keď bude slnko v siedmom dome od 23. júla do 22. augusta. 

Ryby

Práve ryby najčastejšie zo všetkých znamení prežívajú letné lásky. Nebráňte sa citom, keď bude slnko vo vašom piatom dome od 21. júna do 22. júla. A tak isto aj keď bude slnko vo vašom siedmom dome od 23. augusta do 22. septembra. 

Photo by Mahkeo on Unsplash

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio