BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je spoveď 26-ročnej učiteľky z materskej škôlky, ktorá si privyrába ako spoločníčka (Rozhovor)
zdroj: pixabay.com

Toto je spoveď 26-ročnej učiteľky z materskej škôlky, ktorá si privyrába ako spoločníčka (Rozhovor)

„Sugardating je ľahká a zábavná cesta, ako si spríjemniť život. Ale ako všetko ostatné, má to aj svoje záporné stránky."

Má 26 rokov, žije v jednom z krajských miest a vyštudovala pedagogiku, lebo od malička vedela, že chce byť učiteľkou v škôlke. A tak sa ňou stala. Vo voľnom čase sa rada venuje cestovaniu, chodeniu do fitka a sugardatingu*. Anonymná slečna, vystupujúca pod pseudonymom Laura, nám v exkluzívnom rozhovore prezradila, čo ju baví na tomto nevšednom koníčku, ako sa k nemu dostala, ale aj to, aký najdrahší darček zatiaľ dostala.

*Ak vám tento pojem zatiaľ nie je známy, sugardating je randenie dvoch ľudí, ktorí sa podľa stránky sugardaters.sk neboja chopiť nových príležitostí a chcú zažiť niečo, čo doteraz nezažili. Takúto dvojicu tvorí sugar daddy a sugar babe, kde muž vie, čo chce od života a je finančne "za vodou“. Ona je atraktívna mladá žena, ktorá vie mužovi na oplátku ponúknuť príjemnú spoločnosť, dobrodružstvo a veľa zábavy." 

Ahoj, na úvod nám povedz, ako a kedy si sa prvýkrat dostala k sugardatingu? 

Dostala som sa k tomu pred pár rokmi cez kamošku, ktorá žije v UK a tiež to robí. Dovtedy som netušila, čo to je a potom sa mi jedného dňa priznala, lebo to už viac nechcela tajiť a chcela sa niekomu zdôveriť. A keďže som práve vtedy bola po ťažkom rozchode a hľadala som niečo, čím uniknem z každodennej reality, tak som si povedala, že za pokus nič nedám.

Je to jednoduduché sa k niečomu takémuto dostať?

Nie je práve najjednoduchšie sa k tomu dostať, ale v poslednej dobe celkom letia internetové zoznamky určené práve na tento účel. Napr.: Seeking Arrangement, cez ktorú si hľadala známosti aj spomínaná kamoška, ale tu na Slovensku a v okolitých krajinách sa mi viac osvedčilo Sugar Daters.

Ako prebieha také rande?

Je rozdiel medzi prvým rande a klasickým rande. Prvé rande vždy požadujem na verejnom mieste, takže napríklad večera v reštaurácii. Vtedy zhodnotím, či medzi nami funguje chémia a či to nie je náhodou nejaký úchylák alebo úbožiak. Ak sú sympatie vzájomné, dohodneme sa na "pravidlách“, a to už potom závisí rôzne od každého sugar daddyho, ako spolu trávime čas. Ale celkom by sa to dalo prirovnať ku klasickým vzťahom, akurát, že viac cestujeme a niekedy im robím spoločnosť napr. na služobnej ceste (ak mi to čas dovolí, samozrejme).

pexels-photo-276560
pexels.com

Stretávaš sa vždy s niekým novým? Alebo máš zopár mužov, s ktorými sa stretávaš pravidelne?

Preferujem stretávať sa pravidelne s tými istými mužmi, momentálne ich mám dvoch súčasne, čo je pre mňa niečo nové.

Sú to vždy Slováci či výhrádne zahraniční muži? A ak sú to Slováci, kde trávite spoločný čas?

Aj Slováci, aj zahraniční muži, ale len z okolitých krajín. Niekedy sme spolu aj na Slovensku, hlavne tie prvé rande a potom už menej, lebo ma často berú na víkend niekam preč.

Sú títo muži slobodní alebo ženatí?

Na internete som sa už stretla s veľa ženatými chlapmi, ale hneď, keď to zistím, preruším s nimi kontakt. Aj kvôli svojej profesii viem, aká je rodina dôležitá, a preto nechcem žiadnu rozbíjať.

Už sa ti stalo, že by si sa stretla s niekým koho poznáš? Nebojíš sa, že narazíš na niekoho známeho?

To sa mi našťastie ešte nestalo (smiech). Ale ani sa toho nejak extra nebojím, keďže vždy dopredu vyžadujem fotku, aby som aspoň približne vedela, čo očakávať.

Vyžadujú si všetci muži sex? Sú aj takí, čo sex nechcú vôbec?

Ja som zatiaľ s každým mala aj sex, tak ako je to normálnou súčasťou každého vzťahu. Ale viem aj o takých babách, ktoré sex so sugar daddym odmietajú a niektorým to naozaj nevadí, keďže im o to nejde.

people-2589818_1920
pixabay.com

Stretla si sa už s tým, že by mali nejaké špeciálne úchylky? Aké?

Špeciálne úchylky ani nie, ale raz si nás chcel jeden sugar daddy natočiť počas sexu, to som mu ale zatrhla, lebo bohvie, čo s tým plánoval urobiť.

Akým spôsobom dostávaš odmenu? Dávajú ti muži peniaze za to, že s nimi tráviš čas, alebo za teba hradia nejaké výdaje?

Odmeny sú v rôznych podobách, ale áno, najčastejšie je to hradenie mojich každodenných výdavkov a vždy sa rada nechám prekvapiť menšími či väčšími darčekmi. A cestovanie, samozrejme.

Aký najdrahší darček prípadne najvyšší obnos peňazí si za to dostala?

Najdrahšie asi vyšla 10-dňová dovolenka na Seychelách. To fakt stálo za to.

Koľko si mesačne privyrobíš takýmto spôsobom?

Ťažko to takto spočítať, keďže len málokedy dostanem vyslovene hotovosť, ale mimo hmotných darčekov a výletov mi to väčšinou stačí na zaplatenie nájmu pekného bytu v centre.

Najlepšie miesto kam si sa vďaka sugardatingu dostala?

Určite Seychely. A toto leto Grécko. A potom raz som robila spoločnosť môjmu sugar daddymu na jednej veľmi nóbl párty, to bola pre mňa úplne nová skúsenosť.

pexels.com

Robíš to len pre peniaze?

Ani zďaleka to nerobím len pre peniaze. Je to pre mňa v prvom rade také okorenenie života, istým spôsobom aj adrenalín a samozrejme mnoho cestovateľských zážitkov. Tak prečo si to nedopriať, keď je to také jednoduché?

Prečo sa nevzdáš práce učiteľky a nevenuješ sa len tomuto, čo by bolo asi finančne zaujímavejšie?

Jednoducho mám svoju prácu veľmi rada až na tú finančnú stránku. A práve preto sa to dokonalo dopĺňa so sugardatingom.

Máš priateľa? Ak áno, vie o tom? Ak nie, skončila by s týmto, keby si mala nejakú vážnu známosť?

Nemám priateľa, odkedy som zažila ťažký rozchod. Určite by som s tým skončila, keby som si našla nejakú vážnu známosť a aj to raz príde, ale teraz sa na to ešte necítim, takže to ešte pár rokov počká.

Kto z tvojho okolia vie, že si takto privyrábaš?

Vie o tom iba moje najbližšie okolie, čiže rodičia (tí nie sú nadšení, ale rešpektujú moje rozhodnutie), sestra a zopár kamarátok.

Ako dlho sa tomuto plánuješ venovať?

Neviem, ako dlho presne, ale viem, že to nie je navždy a aj že ma to ešte nejaký ten piatok neprestane baviť.

Nebude to ťažké, vzdať sa istého životného štandardu, na ktorý si zvyknutá?

Jednoduché to nebude, ale mám v hlave nejaké nápady a plány na rozbehnutie biznisu (aj vďaka inšpirácii od môjho sugar daddyho), a tak verím, že si raz budem vedieť zabezpečiť toto všetko celkom sama.

pexels-photo-285172
pexels.com

Nejaká najhoršia skúsenosť, ktorá sa ti stala?

Najhoršie je, keď sa s niekým bavím úplne super cez internet a potom je to naživo obrovské sklamanie. Ale to sa isto stáva aj na hocijakej inej zoznamke.

Čo by si odporučila babám, ktoré takéto niečo láka?

Celkovo si myslím, že každý by sa mal starať v prvom rade sám o seba. Ak ťa niečo také láka, určite to skús, ale najprv si poriadne premysli, či to je naozaj pre teba. Ak si presvedčená, že áno, je to tvoje rozhodnutie a môžeš si robiť, čo chceš a stoj si za tým. Sugardating je ľahká a zábavná cesta, ako si spríjemniť život. Ale ako všetko ostatné, má to aj svoje záporné stránky.

Vedela by si ich konkretizovať?

Najväčším záporom je, že o tom nemôžem úplne otvorene hovoriť. A aj keď ja to v žiadnom prípade nepovažujem za prostitúciu, veľa ľudí si to myslí. Takisto treba niekedy riskovať, lebo zo začiatku si nemôžeš byť istá, kto sa v skutočnosti skrýva za peknými správami.


Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio