BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tento chlapec má len 12 rokov a už teraz má prácu snov! Živí sa tetovaním ľudí
zdroj: instagram.com

Tento chlapec má len 12 rokov a už teraz má prácu snov! Živí sa tetovaním ľudí

Nechali by ste sa potetovať od 12-ročného dieťaťa?

Ak je vaša odpoveď kladná, pravdepodobne ste naozaj odvážni a túto svoju túžbu si môžete jednoducho splniť. Stačí ak vyhľadáte služby chlapca menom Ezrah Dormon, ktorý patrí k najmladším tatérom na svete. Tento mladý muž z Panamy už má za sebou vyše 20 tetovaní, ktoré si vyskúšal na svojich prvých ochotných klientoch. Triky sa učí od profesionálnej tatérky Ali Garcie v jej štúdiu v mestečku Honolulu na Havaji.


Na Instagrame vystupuje pod prezývkou “Ezrah the Shark”, teda v preklade Žralok Ezrah, čo môže symbolizovať, že sa vrhol do tatérskych vôd ako nebojácny a nikým neohrozený predátor. Svoju kariéru započal ako 11-ročný po tom, ako si jeho mamina nechala vytetovať červený kvet práve od spomínanej tatérky. Jeho kariéra vyzerá naozaj sľubne, avšak samotný Ezrah sa vo videu vyjadril skromne: „Kedykoľvek niekto príde na tetovanie, musí vedieť, že sa stále učím a som stále len žiak."

Doteraz sa naučil kresliť ruže, panterov, lastovičky a žraloky a pravidelne praktizuje svoje návrhy na grapefruitoch. Vychádzajúci umelec vysvetlil, že má v úmysle ďalej rozvíjať svoje zručnosti a dúfa, že sa v budúcnosti stane profesionálnym tatérom. Táto profesia však nie je jedinou potenciálnou kariérou pre talentovaného mladíka. Dormon sa nedávno zúčastnil aj módnej prehliadky v Buenos Aires pre návrhára Antonia Feuilleboisa.

V súčasnosti má už viac ako 44 000 nasledovníkov na Instagrame, preto je len otázka času, kým sa Dormon stane známym influencerom na sociálnych sieťach a jeho potetovaní klienti zaplavia sociálne siete.

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio