BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pletené vzory už aj na nechtoch! Inšpirujte sa vianočnou nádielkou od Slovenky Ivet
zdroj: Instagram.com/ivet_nails

Pletené vzory už aj na nechtoch! Inšpirujte sa vianočnou nádielkou od Slovenky Ivet

Po dlhých chvíľach strávených obdivovaním dokonalých zahraničných prác na Instagrame či Pintereste, konečne prišla mladá Slovenka Ivet, ktorej práca je naozaj jedinečná. Inšpirujte sa jej prácami pri výbere svojich vianočných nechtov.

Upravené a ozdobené nechty sú neoddeliteľným doplnkom každej ženy. Nielen počas vianočných sviatkov tvoria nevšednú súčasť mnohých žien. Navštevujeme profesionálne nechtové štúdia, no často nám chýba inšpirácia. Výnimkou nie sú ani Vianoce, kedy každá z nás ešte viac dbá o to, čo má na nechtoch. 

Nadanú Ivet, ktorá sa živí modelovaním a zdobením gélových nechtov, sme vám predstavili dávnejšie v staršom článku. Teraz sme si pre vás prepravili inšpiráciu vo forme vianočných nechtov z jej dielne. Trendov je rovno niekoľko. Vybrať si môžete z precízne a ručne kreslených motívov, vyšperkovanej klasiky vo forme babybomeru alebo francúzskej manikúry alebo jednoduchých jednofarebných nechtov. Medzi kreslenými nechtami sú veľmi populárne klasické vianočné motívy vločiek a snehuliakov, ale vyskúšať môžete aj zdobené vianočné perníčky či sýkorky a soby. Medzi tie elegantnejšie patria ornamenty pripomínajúce pletené vzory, ktoré vďaka sugarefektu dodajú nechtom pravý vianočný šmrnc.

Svoje brilantné umelecké diela uverejňuje na svojom Instagramektorý by mala odoberať každá žena, a tak isto jej nevšedný talent nájdete aj na jej Facebooku. Ivetkin profesionálny nechtový salón nájdete v okrese Partizánske na strednom Slovensku. Viac informácií získate na jej sociálnych sieťach. 

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio