BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Astropehy sú najnovším trendom! Vytetovať si môžete aj malý voz
zdroj: Instagram.com/magickbrows

Astropehy sú najnovším trendom! Vytetovať si môžete aj malý voz

Nenápadné, malé a zvodné znamienka na tvári vždy chcela aspoň na chvíľu v živote každá z nás. Vyriešiť sa tento problém dá v podobe tetovania. Pridať im vyšší či skrytý zmysel môžete v znamení hviezd a súhvezdí.

Vytetované pehy poznáme už dlhšie, no teraz prišli v novom prevedení. Vďaka nim si na tvári môžete vytvoriť rôzne súhvezdia. Ak sa niekto na tetovanie pieh odhodlá, dá si ich iba náhodne. Kozmetická tatérka Jessica Knapik z Michiganu sa rozhodla, pridať im hlbší zmysel a jedinečnú myšlienku. Vďaka nej si zákazníčky môžu dať vytetovať "astropehy". To znamená, že jednotlivé znamienka usporiada do tvaru podľa požadovaného súhvezdia či znamenia zverokruhu, v ktorom sa určitá osoba narodila. Tieto jedinečné a originálne pehy svojim zákazníčkam netetuje iba na tvár, výborne sa hodia aj na dekolt alebo plecia. 

Výhodou pre tie menej rozhodné je aj to, že jej tetovania sú semipermanentné. To spôsobí, že tetovanie časom vybledne a po uplynutí dvoch rokov jednoducho zmizne. Vďaka tomu, získajú pehy aj veľmi prirodzený efekt. Keďže staré časom blednú, tak tie nové budu tmavšie ako ostatné, presne ako skutočné pehy. A ak sa zákazníčka rozhodne, že pehy už viac nechce, samé zmiznú. 

Najnovšie z kategórie: Instatrends

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio