BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Takýto darček si nezaslúži pod stromčekom žiadna žena!
zdroj: poplyft.com

Takýto darček si nezaslúži pod stromčekom žiadna žena!

Vybrali sme pre vás 10 najhorších darčekov, ktoré sú síce praktické, ale pod stromčekom si ich rozhodne nájsť nechceme.

Blíži sa Štedrý deň a s ním aj čas, kedy sa pod stromčekom hromadia darčeky. Každá z nás sa už určite ocitla v situácii, kedy nás po roztrhaní baliaceho papiera prekvapilo niečo, čo sme naozaj nečakali, ale nie práve v tom dobrom slova zmysle. Muži to totiž občas dokážu prestreliť a kúpiť naozaj nezmyselný darček. Pozreli sme sa teda na to, aké najhoršie darčeky ženy dostali od mužov. A napriek tomu, že snaha sa ceni, tieto nie celkom vydarené darčeky by mali slúžiť ako dobrá rada, čomu sa v obchodoch radšej vyvarovať.

1. Váha

Asi všetky ženy na svete by sa zhodli, že najnevhodnejším darčekom, ktorý si pod stromčekom môžeme nájsť je práve tento. Aj keď bol možno zámer celkom dobrý, naozaj nepotrebujeme upozornenie, že sme si cez sviatky dopriali viac ako bolo potrebné. 

diet_fail_twswmk
pixabay.com

2. Poukážka do fitka

Rovnako ako v predošlom prípade hovoríme razantné nie. Aj keď je tento darček naozaj praktický, určite nechcete rozvrat v rodine tesne po vianočnej večeri. Ak by ste aj chceli nabádať partnerku, aby začala navštevovať nejaký chrám spotených tiel, počkajte s tým aspoň do januára a dajte si to ako spoločné novoročné predsavzatie. 

3. Akýkoľvek spotrebič, ktorý si nepýtala

Ak si vaša žena vyslovene nevyžiadala nový mixér či vaflovač nebuďte prehnane proaktívni a nekupujte ho len tak. Aj napriek tomu, že rady varíme naozaj nechceme pociťovať tlak, že sa to od nás očakáva. A už vôbec nepotrebujeme vianočnú pripomienku v zmysle hesla: "žena patrí do kuchyne". A určite zabudnite aj na sadu hrncov či nožov.

Couple-sitting-on-sofa-holding-toaster-and-socks
pixabay.com

4. Zarámovaný obrázok seba

Tento darček je úplne bežný, no z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že napriek tomu nepatrí práve k tým obľúbeným. Práve naopak by sme ho označili za jeden z najhorších. Nič nehovorí, že ste tak trochu samoľúbi ako zarámovaná fotografia, kde sa tvárite ako model. Nie, ani fotka, keď ste mali 4 roky nie je roztomilá. Lepší nápad? Skúste radšej koláž spoločných fotiek.

5. Lístok na zápas

Vaša polovička možno naozaj miluje hokej či futbal, alebo sa tak minimálne tvári. Nezabúdajte však, že to že s vami bola na dvoch zápasoch ešte neznanemá, že si nevie predstaviť lepší program na tomto svete. Preto radšej namiesto ročnej permanentky na hokej vyskúšajte vstupenky do divadla, na balet či muzikál. Ideálne ak by to bolo predstavenie, na ktoré by ste zašli s ňou. 

493321955-(1)-481720
pixabay.com

6. Darček pre seba

Kúpiť žene novú obrovskú televíziu, po ktorej vlastne túžite vy a odôvodniť to slovami, že ju bude pozerať aj ona, vám naozaj neprejde. Rovnako ako gril, ktorý si chcete postaviť do záhrady. Radšej skúste porozmýšľať nad niečím, čo by žena naozaj ocenila. 

man-and-woman-smiling-and-looking-at-televisions-in-store
pixabay.com

7. Nesprávny parfum

Ak si nie ste 100% istí konkrétnou vôňou, ktorú vaša žena používa, rozhodne neexperimentujte. Okrem toho, že riskujete, že sa žene nebude vôňa absolútne páčiť, môže byť na ňu dokonca alergická, a to si potom koledujete o problém. 

8. Nevhodná kozmetika

Kozmetika patrí k darčekom, ktoré potešia iba v prípade, ak stavíte na overené produkty. Dajte si však dobrý pozor, aby ste svojím výberom nenaznačili niečo, čo by sa ženy mohlo dotknúť. Napríklad taký anticelulitídny krém, pena na zbavovanie ochlpenia, gél na intímnu hygienu či krém proti vráskam. Ten totiž skôr každej žene jednu či dve vrásky pridá.


9. Výbava do auta

Praktická stránka darčekov je jedna vec, ich vhodnosť na Vianoce však druhá. Naozaj si pod stromčekom nechceme nájsť ročnú diaľničnú známku, lekárničku či stojan na mobil do auta. Tieto veci si vie každá žena zaobstarať aj sama a nie sú naozaj ničím výnimočné. 

10. Upratovacie potreby

Rovnako ako v prípade kuchynských spotrebičov si toto odložte na bežné nákupy. Žiadna frajerka či manželka sa určite nepoteší, keď si pod stromčekom nájde zabalené vedro s teleskopickou tyčou a dvoma vymeniteľnými návlekmi alebo vysávač. 

cleaning-woman
pixabay.com

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio