BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tipnite si, koľko zarobí Mariah Carey na hite "All I Want for Christmas" počas Vianoc
zdroj: Instagram.com/mariahcarey

Tipnite si, koľko zarobí Mariah Carey na hite "All I Want for Christmas" počas Vianoc

Song, ktorý na YouTube dosiahol viac ako 336 miliónov zhliadnutí a v roku 2015 sa stal najhranejšou vianočnou pesničkou daného roka v aplikácií Spotify.

Skladbu "All I Want For Christmas Is You" si počas Vianoc si ju pustíme približne 13,5-miliónkrát a celkovo má doposiaľ na Spotify viac ako 100 miliónov prehraní. Pieseň sa stala akousi vianočnou tradíciou a každý rok si ju pustí nejeden z nás. Stala sa neodlučiteľnou súčasťou, symbolom Vianoc. a môžeme ju považovať za vianočnú hymnu

Je jasné, že speváčka zo svojej piesne celé tie roky profituje. Pieseň je na svete už neuveriteľných 23 rokov, ale aj tak si nedokážeme predstaviť o akú sumu sa jedná. The Daily Mail uvádza, že iba počas vianočných sviatkov každoročne na jej konto pribudne neuveriteľných 376 000 libier, čo je v prepočte viac ako 425 tisíc eur. 

To ale nie je všetko, pretože tento rok pieseň "All I Want For Christmas Is You" poslúžila ako predloha a vznikla nová animovaná rozprávka. Vianočné čaro nechýba ani samotnej rozprávke, do ktorej dokonca repliky pre hlavnú postavu nahovorila samotná Mariah Carey.

Hlavná hrdinka dostala meno Mariah a tak isto aj výraznú podobu na speváčku. Dievčatko sníva o svojom vianočnom darčeku. Konečne dostane vysnívané šteniatko, o ktoré sa bude musieť sama starať. Viac uvidíte v oficiálnej upútavke. 

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio