BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zužovanie stehien: Nový trend v plastickej chirurgii ovládol Hollywood
zdroj: instagram.com

Zužovanie stehien: Nový trend v plastickej chirurgii ovládol Hollywood

Aj vy si teraz môžete zaplatiť za dokonalé nohy až po zem. Pripravte si ale poriadny balík!

Nový trend v oblasti plastickej chirurgie prichádza opäť veľmi nečakane z Hollywoodu, pretože ženy pokračujú v neochvejnom úsilí o dokonalosť. Zužovanie stehien je tak najnovšou komplikovanou kozmetickou procedúrou, ktorú chirurgovia vykonávajú na pacientkách, ktoré sa chcú podobať hviezdam ako Bella Hadid či Jennifer Lopez. To, čo sa môže na prvý pohľad zdať ako jednoduchý zákrok si však vyžaduje niekoľko zložitých úkonov, ktoré upravia ženám nohy k ich vysnenej predstave, avšak môžu zahŕňať množstvo bolestivých a invazívnych operácií.


A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Kým rôzne vykonané procedúry sú zvyčajne prispôsobené požiadavke pacienta, môžu zahŕňať kombináciu pozdvihnutia stehien, implantáty na lýtka, kontúrovanie vnútorného a vonkajšieho stehna či liposukciu. Podľa plastického chirurga z Beverly Hills, doktora Gabriela Chiu je to trend, ktorý bol inšpirovaný hviezdami červených kobercov, akými sú Angelina Jolie a Kendall Jenner, ktoré pravidelne nosia šaty s vysokým rozparkom. Možno aj kvôli prezentovaným nereálným telesným ideálom vyskočil dopyt po týchto zákrokoch niekoľkonásobne. 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

"V priebehu niekoľkých posledných rokov sa viac žien zameralo na vzhľad ich stehien," vysvetľuje ocenený kozmetický lekár, doktor Esho z Kliniky ESHO v Londýne a Newcastle. "Keď sú procedúry úspešné, tvar stehien pomáha predlžovať nohy a vytvára požadovanú siluetu. Nohy vyzerajú dlhšie a telo ako celok vyzerá štíhlejšie." povedal pre The Independent.

Vysvetlil, že tento postup je rovnako bežný ako vo Veľkej Británii, tak v Spojených štátoch a klienti často prichádzajú k nemu s americkými výstrižkami, aby sa opýtali, či je k dispozícii konkrétna operácia. Je zrejmé, že takýto zákrok nebude lacnou záležitosťou. Koľko vás však vysnené nohy budú stáť? Zatiaľ čo konečné náklady závisia od použitej techniky, Esho vysvetlil, že celý postup môže presiahnuť neuveriteľných 7 000 libier.

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio