BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Cestuje po stopách Game of Thrones. Cestovateľka navštevuje miesta z rôznych filmov
zdroj: Instagram.com/filmtourismus

Cestuje po stopách Game of Thrones. Cestovateľka navštevuje miesta z rôznych filmov

Cestovanie je super, ale cestovanie na notoricky známe miesta z obľúbených filmov či seriálov je celkom iný zážitok.

Dobrodružná cestovateľka a blogerka vlastným menom Andrea David žije svoj sen, ktorý jej môže každý iba závidieť. Pochádza z Nemecka, no precestovala takmer každý kút Európy od Írska až po Chorvátsko. Andrea cestuje po stopách obľúbených seriálov a filmov a fotografuje populárne scény. 

Toto by nebolo až také zaujímavé, no vďaka kreatívnemu spracovaniu ovládla internet. Na jej Instagrame ju sleduje už viac ako 55-tisíc sledovateľov. Navštevuje známe miesta z filmov či seriálov a prikladá k nim záber známej scény. Niet preto divu, že mnoho cestovných kancelárií ani nezaváhalo a snažili sa s ňou nadviazať spoluprácu. 

Andrea ako zapálená fanúšička kultového seriálu Game of Thrones zdokumentovala veľa známych záberov práve z neho. Svoju zbierku obohatila aj o zábery z Fifty Shades of Grey, Zápisník jednej lásky, Forrest Gump, The Walking Dead, Twilight, The Hunger Games, Hriešny tanec, Star Wars a mnoho ďalších. Dokopy navštívila miesta z viac ako 400 filmov a seriálov. Andrea neplánuje prestať a svoju zbierku chce rozšíriť o ďalšie filmy, seriály a krajiny. Viac zaujímavých fotiek nájdete na jej Instagrame

Najnovšie z kategórie: Instatrends

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio