BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prenajmite si muža, ktorý vás uteší po rozchode
zdroj: menservants.com

Prenajmite si muža, ktorý vás uteší po rozchode

Služba dostupná v Amerika poskutyje mužské služobníctvo, ktoré naozaj ulahodí ženskému oku.

Rozchody sú väčšinou naozaj nepríjemnou súčasťou ukončenia vzťahu. Každý sa s nimi vyrovnáva po svojom a zatiaľ čo sa niektoré z nás začnú viac socializovať a zabúda nad pohárikom vína v meste, iné si radšej doprajú samotu doma. Tá však nie vždy prospieva a práve v takýchto chvíľach by sa hodila spoločnosť niekoho, kto nás vypočuje.

O čo lepšie by to však bolo, ak by to bol naozaj dobre vyzerajúci a navyše veľmi príjemný muž, ktorý by nám počas nášho rozprávania doma poumýval riad, nalial víno a ponúkol svoje rameno na vyplakanie? Zdá sa vám to ako scenár z nejakého sci-fi? Nie je. Americká spoločnosť ManServants, v preklade mužské služobníctvo, sídliaca v Los Angeles naozaj ponúka mužov "na prenájom".

Sú šarmantní, vyzerajú božsky a nosia obleky na mieru, vyzerajú skrátka ako z tituliek časopisov. Objednať si ich môžete napríklad na párty, kde vás budú obsluhovať a zabávať. Ich popis práce totiž zahŕňa okrem iného nalievanie nápojov, dávanie komplimentov, fotografovanie a obdivovanie vás. Táto zábava by vás vyšla na necelých 600$ a ak by ste sa rozhodli si muža nechať o niečo dlhšie, priplatíte si za každú extra hodinu ďalších 200$. Ak sa to teda rozpočíta medzi oslávenkyňu a kamošky, tak to vlastne ani nie je taký drahý "špás". Už nám zostáva len dúfať, že podobný servis dorazí aj do našich končín.

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio