BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Neuveriteľné: Muž sa spoznal v pozadí starej rodinnej fotografie svojej snúbenice
zdroj: instagram.com

Neuveriteľné: Muž sa spoznal v pozadí starej rodinnej fotografie svojej snúbenice

Pravdepodobnosť, že sa takéto niečo stane je asi minimálna, no tento pár je dôkazom.

Hovorí sa, že sa každému z nás sa v živote skrížia cesty s osobou, s ktorou jedného dňa vytvoríme manželský pár. No tento pár dokázal presne určiť okamih, kedy sa to stalo, vďaka starej rodinnej fotografii z dovolenky. Pri pohľade späť na starú detskú rodinnú fotografiu svojej snúbenice sa totiž muž spoznal v pozadí. 

Verona Koliqi, ktorá žije v Londýne, ale pochádza z Kosova, bola na dovolenke na Čiernej Hore so svojou rodinou približne pred 10 rokmi. Keď si ona a jej snúbenec Mirand Buzaku prezerali fotografiu detí na pláži, všimli si, že mladý chlapec pláva na nafukovačke v mori za Veronou a jej rodinou. „Všimol si, že dieťa vzadu malo rovnakú košeľu, šortky a nafukovačku ako on," povedala Koliqi.

Pár neveril vlastným očiam, že by to bolo možné, koniec koncov, aké je asi pravdepodobnosť, že boli obaja na dovolenke na tom istom mieste, na rovnakej pláži súčasne? Ale členovia rodiny skutočne potvrdili, že tam boli, keď bola fotografia odfotená. V skutočnosti sa ako deti nikdy nestretli a až v lete roku 2016 sa ich cesty znova skrížili a o rok neskôr sa vzali. Toto je naozaj príbeh ako z rozprávky.

A post shared by Mirand Buzaku (@mirandbuzaku) on

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio