BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Žena schudla viac ako 100 kíl. Jej tajomstvo spočíva v šťastnom vzťahu
zdroj: Instagram.com/fatgirlfedup

Žena schudla viac ako 100 kíl. Jej tajomstvo spočíva v šťastnom vzťahu

Aj tejto mladej žene sa potvrdilo pravidlo, že v úspešnom a zdravom partnerskom vzťahu potrebujeme iba vzájomnú podporu, pochopenie a motiváciu.

Žena menom Lexi Reed mala neuveriteľných 219 kilogramov a jej manžel Danny so svojimi 130 kilami tiež nebol žiadna vychrtlina. Pred dvoma rokmi sa však rozhodli, že je čas na zmenu. Lexi sa rozhodla, že toto nie je to pravé a začala chudnúť. Kilá išli riadne dole nielen odhodlanej Lexi, ale aj Dannymu. 

Manželmi sú už od októbra 2015, no až v januári 2016 sa rozhodli zmeniť to, čo ich dlho hnevalo. Rozhodli sa kompletne zmeniť svoj životný štýl a tým aj svoj výzor. Začali sa zdravo stravovať, pravidelne cvičiť a to všetko spolu. Po dvoch rokoch sa ich pokrok dá považovať za naozaj excelentný, pretože obaja schudli a sú šťastní. Lexi schudla viac ako 100 kilogramov a podobne schudol aj jej manžel Danny, ktorý sa dosiahol váhu 86 kilogramov. 


Ich úspech si všimli aj ľudia na Instagrame, kde ich pokroky sleduje už viac ako 500-tisíc užívateľov. Niet sa čomu čudovať, ich obrovská premena ohúri každého a tak isto aj dojemné popisy k príspevkom, z ktorých sa mnohým tlačia slzy do očí. „Nemali sme osobného trénera, nemali sme špeciálnu stravu ani sme nepodstúpili žiaden chirurgický zákrok. Mali sme len seba navzájom a motiváciu, na ktorej sme tvrdo pracovali každý deň. Raz chceme byť rodičmi a chceme spolu dlho žiť. Kilo za kilom, krok za krokom, každý deň sme premieňali náš život a formovali naše telá do ľudí, akými sme vždy chceli byť. Tento muž stojí po mojom boku 10 rokov a nerobí rozdiel, či mám 200 alebo 100 kíl. Dúfam, že náš príbeh inšpiruje iných,“ napísala Lexi k svojmu príspevku. 

Aj keď už dosiahli obrovskú zmenu, s cvičením a zdravým životným štýlom nehodlajú skončiť. Pokračujú spolu ďalej. Podstatné je práve to, v čom tkvie ich spoločný veľký úspech. Je to práve silné odhodlanie a vzájomná podpora partnerov. Spoločne sa dá dosiahnuť viac, ako samému. 

Spoločne vymenili nezdravé jedlo z fast foodov za zdravú domácu stravu a spoločne minimálne 5-krát do týždňa navštívia fitness centrum. Lexi sa okrem toho prihlásila aj na zumbu. Jej hlavným cieľom je dostať sa na vysnívanú váhu 80 kilogramov. Podľa nej je dôležité postaviť sa svojmu strachu a myslieť na to, že zajtra je prvý deň vášho nového života. „Vystúpte z vašej komfortnej zóny. Dokončíme rok 2017 silní,“ dodala Lexi. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio