BEAUTY.sk BEAUTY.sk

VIDEO: Líčenie na vianočný večierok v podaní slovenskej vizážistky Eriky Grünwaldovej
zdroj: BEAUTY.sk

VIDEO: Líčenie na vianočný večierok v podaní slovenskej vizážistky Eriky Grünwaldovej

Aké líčenie zvoliť, aby ste zaujali na firemnej párty?

Opät nám klopú na dvere sviatky pokoja, s ktorým sa spája večerná zábava vo víre mesta, ktorá až tak pokojná nie je. Je jedno v akej firme pracujete, vianočný večierok vás pravdepodobne neminie, a preto sa na neho treba náležite pripraviť. O to, aby ste sa na ňom dobre cítili sa zaslúži určite krásne a vhodne zvolené oblečenie, ale nepodceňte ani bezchybné líčenie. Správne zvolený make-up totiž dokáže hotové divy a podčiarkne celý look.

Preto sme sa rozhodli osloviť poprednú slovenskú vizážistku Eriku Grünwaldovú, ktorá sa pýši titulom 5-násobnej majsterky Slovenska, aby nás nalíčila na vianočný večierok. Len 25-ročnú Eriku z Bratislavy premenila svoje hobby a talent na prácu. Líčeniu sa venuje približne 9 rokov, počas ktorých sa neodmysliteľne stala súčasťou najlepších make-up artistov na Slovensku. Viac z jej tvorby môžete nájsť na jej Instragrame @erusinka alebo na Facebooku Erika Grünwaldová Make-Up & Hairstyle.

Look č. 1

Dôležitá je najmä krásna pleť, preto sa Erika pri prvom líčení zamerala najmä na zakrytie nedokonalostí. Na vyčistenú a odlíčenú pleť použila hydratačný krém a podkladovú bázu, ktorá je dôležitá najmä pre trvácnejší efekt. Pokračovala obočím, ktoré dokreslila ceruzkou, avšak stále zanechala jeho prirodzený tvar a vzhľad, pretože práve naturálne obočie je trendom roka 2017. Líčenie očí poňala Erika v zmysle hesla "v jednoduchosti je krása" a k zeleným očiam zvolila zemité dymové líčenie. Pre sviatočnejší efekt naniesla v závere líčenia na pohyblivé viečko trochu trblietavého tieňa, ktorý rozžiaril celý pohľad. Líčenie zavŕšila highlighterom, ktorým presvetlila celú pleť. Na pery následne zvolila nude odtieň, ktorý krásne doplnil výraznejšie nalíčené oči. 

BEAUTY:sk

Look č. 2

Pri druhom líčení začala Erika opäť krásnou "pleťovkou", aby make-up pekne držal a pleť nebola fľakatá. Tón teda krásne zjednotila make-upom a korektorom, ktorý naniesla ako v predošlom prípade na odlíčenú a hydratovanú pleť. Opäť ponechala prirodzený vzhľad obočia, ktorý jemne podporila ceruzkou. Prí líčení očí zvolila tieňe, ktoré krásne hrali prím s farbou vlasov. Vizáž na vianočný večierok by mala v každom prípade zaujať, preto Erika použila aj výraznejšiu zlatú farbu, ktorá celkovému looku dodala punc luxusu. Všetko podporené rafinovanou čiernou linkou na zvýraznenie tvaru očí. Pri večernom líčení sa rozhodne netreba báť výraznejších farieb, preto sa Erika rozhodla zvoliť rúž sýto ružovej farby, ktorý kontrastoval s očami. Celý look na záver prekryla fixačným sprejom, aby majiteľke vydržal až do skorých ranných hodín.

BEAUTY:sk

Celý postup líčenia si môžete pozrieť v priloženom videu. V prípade, že vás Erikino líčenie zaujalo, pozrite si viac z jej tvorby na jej Instragrame @erusinka alebo na Facebooku Erika Grünwaldová Make-Up & Hairstyle.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio