BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Láska kvitne v každom veku! Ted (90) a Joan (81) sa stanú najstaršími novomanželmi v Británii
zdroj: (Swindon Advertiser / SWNS.com)

Láska kvitne v každom veku! Ted (90) a Joan (81) sa stanú najstaršími novomanželmi v Británii

Svoje "áno" si povedia už v januári.

Títo dvaja zamilovaní dôchodci sa stanú najstaršími novomanželmi vo Veľkej Británii a sú dôkazom toho, že láska kvitne naozaj v každom veku. Ženích Ted Wright90 rokov a jeho nastávajúca Joan Grant 81 rokov,  napriek tomu sú presvedčení, že stále nie je neskoro povedať si svoje áno. Je to už vyše 15 rokov od ich prvého stretnutia vo firme WHSmith, kde boli obaja zamestnaní.

second-time-around
(Swindon Advertiser / SWNS.com)

Pár svoj zväzok spečatí malou obradnou ceremóniou v ich rodnom meste Swindon v januári za účasti iba 20 hostí. Ak sčitame vek ženícha a nevesty majú dohromady úctyhodných 171 rokov, ktoré z nich robí určite najstarší pár v Spojenom kráľovstve. Dvojica plánuje po svadbe aj svadobnú cestu na Haylingov ostrov v Hampshire a pozvali aj 50 svojich najbližších priateľov a členov rodiny, aby sa k nim pripojili a zdieľali s nimi tento životný krok. Nevesta Joan a Ted sú obaja ovdovení a stretli sa na večierku pre bývalých zamestnancov WHSmith.

Ich vzťah sa začal dlhými telefonátmi, kedy strávili spoločne hodiny a hodiny vymieňajúc si zážitky a príhody zo života. Avšak ich vzťah sa oficiálne začal až keď Joan pozvala Teda na Nový rok do svojho domu na obed.. O svadbe majú jasno, keďže to nie je Joanine prvé manželstvo, odhalila, že nebude odetá v bielom a pre svoj prvý tanec si zvolili pieseň "Second Time Around" od Franka Sinatru.

second-time-around-3
(Swindon Advertiser / SWNS.com)

Aj keď o manželstve hovorili už dlhé roky predtým, ženích sa odhodlal položiť dôležitú otázku svojej nastávajúcej až v roku 2015, keď utrpel mŕtvicu. Ted vysvetlil, že to boli práve laskavé a dôkladné opatrovateľské zručnosti ktoré ho presvedčili, aby si Joan zobral za ženu. Budúcim nie celkom mladomanželom gratulujeme a veríme, že ich čakajú krásne spoločne strávené roky.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio