BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ako sa štýlovo obliecť počas chladných zimných dní? Tieto Slovenky vám ukážu, ako na to
zdroj: Instagram.com/dnes_nosim

Ako sa štýlovo obliecť počas chladných zimných dní? Tieto Slovenky vám ukážu, ako na to

Zima je ročné obdobie kedy nekladie tak veľký dôraz na módu, ale skôr na funkčnosť jednotlivých kúskov oblečenia. No tieto Slovenky vám ukážu ako sa štýlovo obliecť aj počas chladných zimných dní.

Pôsobiť veľmi vkusne harmonicky zladeným outfitom je počas zimných mesiacov výzva pre každú z nás. Všetky chceme pôsobiť žensky, zvodne a samozrejme trendy, no zima je silnejšia ako my. Vždy chceme vyraziť do ulíc štýlovo a dokonale zladené, no veľa z nás má problém jednotlivé zimné kúsky správne skombinovať. Postačia vám jednoduché, basic kúsky alebo kabáty rôznych štýlov, ktoré ak správne skombinujete dostanete dokonalý zimný outfit

Pri obliekaní má väčšina žien problém nájsť tu správnu inšpiráciu. Vždy keď príde na výber outfitu, stojíme pred skriňou a nekonečne dlho sa rozhodujeme, čo na seba. Pri rozhodovaní nám môže pomôcť aj malá dávka inšpirácie podľa štýlových Sloveniek, podľa portálu DAYBYME. Toto je 15 vkusných outfitov podľa mladých slovenských krások, ktorým rozhodne štýl nechýba a zároveň v nich nezamrznete.

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio