BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Celeste Buckingham
zdroj: instagram.com

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Celeste Buckingham

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

Opäť uplynul takmer mesiac od posledného článku nášho pravidelného seriálu, v ktorom si predstavujeme známe Slovenky, ktoré to s oblečením vedia. V tom zahviezdila manželka Mariána Gáboríka, krásna tanečnica Ivana. Pridala sa tak ku ostatným kolegyniam z brandže, medzi ktorými sa už ocitli youtuberka Jana Hrmová či  moderátorky Veronika Cifrová Ostrihoňová a Saša Orviská. Dnes si predstavíme jednu z najlepších speváckych zjavov, ktorý si získal srdcia slovenského publika už počas druhého ročníka Česko Slovenskej Superstar. Reč nie je o nikom inom ako o Celeste Buckingham, s ktorou sme vám nedávno prniesli aj rozhovor

Tá patrí medzi najvýraznejšie talenty slovenskej hudobnej scény a jednoznačne jej nechýba ani cit pre módu. Jej štýl rozhodne charakterizuje slovo elegancia, ale zároveň jej outfity pôsobia naozaj pohodlne. Základom jej outfitu sú takmer vždy vysoké čierne čížmy, ktoré dopĺňa najozaj čímkoľvek. Raz bomberou, inokedy elegantnejšou sukňou. Naopak na spoločenských udalostiach ju vždy môžeme vidieť vo veľmi sofistikovaných a elegantných šatách, ktoré pôsobia vyslovene žensky. Celeste sa pýši krásnou ženskou postavou, preto si na seba môže obliecť naozaj takmer všetko. Pozrite si 15 jej najlepších outfitov, ktoré sme pre vás vybrali a uznajte sami.

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio