BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Khloé Kardashian konečne potvrdila, že je tehotná! Takto to oznámila celému svetu
zdroj: instagram.com

Khloé Kardashian konečne potvrdila, že je tehotná! Takto to oznámila celému svetu

Urobila to typicky, ako by sa to od pravej Kardashianky očakávalo.

Po mesiacoch špekulácií Khloé Kardashian konečne potvrdila doterajšie špekulácie, že naozaj očakáva svoje prvé dieťa s priateľom Tristanom Thompsonom. Ako pravá Kardashianka to po mesiacoch tajností zverejnila vo veľkom štýle prostredníctvom svojho Instagramu, s fotkou bruška, odetá v športovej podprsenke značky Calvin Klein. V príspevku sa vyjadrila, že sa jej splnil jej najväčší sen a že sa konečne stane mamičkou.

Taktiež vyzdvihla svojho milovaného partnera, ktorý sa pre ňu v tomtom období stal najväčšou oporou a poďakovala mu za to, že sa k nej vždy správa ako ku kráľovnej. Samozrejme najväčšiu vďaku pociťuje práve za to, že z nej spravil mamičku a urobil tak celé tehotenstvo ešte krajšie, než si predstavovala. 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloé nazvala svoj vzťah s hviezdou Cleveland Cavaliers najlepším vzťahom, aký kedy mala, a na adresu svojho partnera sa vždy vyjadruje len v superlatívoch. V show KUWTK spomenula aj Thompsonovu túžbu po veľkej rodine, keďže by chcel 5-6 detí. Na potvrdenie tehotenstva čakal snáď celý svet, keďže necelý deň po uverejnení fotografie si budúca mamička vyslúžila niečo vyše 7 miliónov lajkov. A aj keď je dieťa veľkým krokom pre každý pár, Khloé v tom rozhodne nebude sama, pretože aj jej ďalšie dve sestry očakávajú príchod potomka. 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio