BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Na vianočnom pozdrave Kardashianiek tento rok niekto chýba. Viete kto?
zdroj: instagram.com

Na vianočnom pozdrave Kardashianiek tento rok niekto chýba. Viete kto?

Uhádnete kto na fotografii nie je?

Každoročne si najznámejšia americká rodinka, pozostávajúca zo sestier Kardashian a Jenner, necháva vyhotoviť vianočné fotografie na pozdrav, ktorý posielajú známym a rodine. Mama a najmä manažérka Kris Jenner, všetky sestry a ich deti, známe z televíznych obrazoviek túto tradíciu dodržiavajú už vyše 20 rokov a z každých Vianoc tak majú krásnu spomienku.

Počas decembra nám tak najznámejšia zo sestier, Kim, začala po malých kúskoch odkrývať tohtoročnú vianočnú kartu. Na nej boli všetci členovia jednotne odetí v bielych tričkách či tielkach a modrých džínsoch. Na prvých záberoch sa objavila malá North a synček Saint, ktorých má Kim s manželom Kanye Westom. Pokračujúc detičkami a sestrami od Kourtney až po modelku Kendall Jenner. 

Včera konečne nastal deň, kedy Kim uverejnila kompletnú vianočnú kartu roka 2017, avšak celý svet šokovala absencia najmladšej zo sestier, Kylie, ktorá sa na tohtoročnom pozdrave neobjavila. Otázkou teda zostáva, či sa Kylie nezúčastnila fotenia kvôli doterajším špekuláciám o jej tehotenstve, ktoré doteraz nepotvrdila ani nevyvrátila.


Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio