BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Máte už po krk Vianoc? Toto je to pravé miesto pre vás
zdroj: youtube.com

Máte už po krk Vianoc? Toto je to pravé miesto pre vás

Miestnosť v ktorej môžete rozbiť stromček, ozdoby aj darčeky je oázou pre všetkých, ktorí už majú dosť vianočného ošiaľu.

Vianoce sú údajne najkrajšími sviatkami roka, no nálepka "sviatky pokoja" im niekedy naozaj nesedí. Pretože zatiaľ čo by sme mali oddychovať a nasávať atmosféru, máme najskôr zhon pri výbere a nákupe darčekov. Následne nás v druhom kole čakajú nákupy potravín a vyvrcholením je samotné varenie počas Štedrého dňa. Okrem toho všetky nákupné centrá praskajú vo švíkoch a ľudia sú tak trochu nervóznejší a vystresovanejší než bežne. Je teda celkom logické, že nie každý má Vianoce v obľube. Ak teda nepatríte k ich milovníkom, poradíme vám, ako "vypustiť paru". Vznikla totiž prázdninová miestnosť, ktorá je dokonalým miestom, kde sa môžete zbaviť vášho sviatočného hnevu. 

Nachádza sa v Londýne a dáva všetkým ľuďom naozaj jedinečný vianočný darček a zážitok v jednom. Rudolph's Rage Room totiž umožňuje ľuďom prezliecť sa za Santu a porozbíjať vianočné stromčeky či dekorácie pri počúvaní najznámejších vianočných hitov, a to všetko len za 24 dolárov. Využili by ste takúto miestnosť aj keby sa nachádzala na Slovensku?

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio