Beauty.sk Beauty.sk

6 najtrendovejších kúskov tejto zimy, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadnej fashionistky
zdroj: Instagram.com

6 najtrendovejších kúskov tejto zimy, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadnej fashionistky

Móda je veľmi vrtkavá a aby ste zostali v kurze, musíte sledovať všetky možné trendy. Toto sú tie najhorúcejšie.

Asi takmer každé ročné obdobie so sebou nesie nové módne trendy a výnimkou nie je ani toto aktuálne. K štýlovým túto zimu patria najmä pohodlné a teplé kúsky. Prevládajú príjemné a mäkké materiály, ktoré sú naozaj vhodné do každého šatníka. Ak chcete byť štýlová, tak týchto pár vecí musí vlastniť každá fashionistka. 

1. Svetre

Najširšiu kategóriu tvoria práve svetre. Vybrať si môžete akýkoľvek a aj tak trafíte do čierneho. Od úplne tých jednoduchých jednofarebných až po vzorované so zaujímavými detailami. Štýlové sú aj svetre s mohutnými balónovými rukávmi. A tu platí, že čím väčšie, tým lepšie. 

2. Nude farby

I keď sa nám zima spája s tmavšími farbami, tento rok zvoľte tie jemnejšie. Siahnite po bledých napríklad telových či bledohnedých farbách. Nebojte sa ani bielej, krémovej, či bledomodrej a bledoružovej. Bledšie farby sú  neutrálne a preto sa veľmi ľahko kombinujú a obliecť si ich môžete takmer k čomukoľvek. 

3. Kožušinka

Moderné sú celé bundy či vesty, ale aj zaujímavé kožušinové detaily, ktoré dotvárajú celý outfit a dodávajú mu úplne iný rozmer. Tieto kožušinkové prvky môžeme nájsť najčastejšie na bundách, ale zaujímavé sú aj vo forme brmbolcov na teplých čiapkach alebo ako huňatý detail na topánkach. Vďaka týmto zaujímavým detailom sa môžete stať stredobodom pozornosti a pútať pozornosť. Namiesto zvieracej kožušiny radšej siahnite po tej umelej. 

4. Zdobené topánky

Aj medzi topánkami si máme z čoho vyberať. Nebojte sa odvážnejších kúskov a siahnite po bohato zdobených s vybíjanými cvočkami, perličkami, kamienkami či prackami. Tento trend bude aktuálnym aj v ďalšom roku aj spolu s ďalšími kúskami, o ktorých sme písali v staršom článku. Skvelo sa hodia k elegantným kabátom, ale aj k nesmrteľným koženým bundám sadnú dokonale. 

5. Perličky

Romantické detaily v podobe jemných korálok či perličiek pritiahnú pozornosť každého. Tieto krásne a zvodné aplikácie výborne vyniknú na čiapkach, džínsoch, tričkách, ale obzvlášť zaujímavé sú na kabelkách a topánkach. Nemusia to byť iba tie zimné, ale v uplynulých mesiacoch sme ich mali možnosť vidieť aj na balerínkach či sandálkach. Populárne sú najmä na svetroch, ktoré sa dokonale hodia k jednoduchým džínsom. 

6. Páperová bunda

Útok chladného zimného počasia sa nezaobíde bez zimných kabátov či hrubých búnd. Najaktuálnejším trendom sú páperové bundy, ktoré najmä vďaka mäkkým a príjemným materiálom neprestanete nosiť. Výborne sa hodí k rôznym džínsom, no nebojte sa ani troška experimentovať. Bundu pokojne môžete skombinovať aj so sukňou a vysokými topánkami.Športová elegancia je pre neznalcov a konzervatívne typy hotové módne peklo, no v skutočnosti je to naozaj výborná voľba a do chladnejšieho počasia ako stvorená.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Fun rádio