BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tento 71-ročný deduško má módu mladých naozaj v malíčku
zdroj: Instagram.com/jaadiee

Tento 71-ročný deduško má módu mladých naozaj v malíčku

Väčšina ľudí v Alojzovom veku ani len netuší čo je Supreme alebo si ani len nedokážu predstaviť, na čo môžu slúžiť také Yeezy.

Streerwear poznáme ako módu mladých, a preto ju vidíme najmä na nich. To, že žiadny štýl obliekania nie je vekom obmedzený dokazuje 71-ročný deduško, ktorý ju ovláda naozaj bravúrne. Volá sa Alojz Abraham, pôvodom zo Slovinska a stal sa hviezdou internetu a módy. Jeho skutočne jedinečný prístup k obliekaniu a najnovšej móde oslovil už viac ako 72-tisíc sledovateľov po celom svete. 

Populárnym sa stal vďaka Instagramu svojho vnuka Jannika Diefenbacha, ktorý začal uverejňovať vyšperkované fotografie svojho dedka už začiatkom minulého roka. Všetko bol nápad mladého vnuka, ktorý iba jednoducho chcel vedieť, ako by vyzeralo jeho oblečenie na dedkovi Alojzovi. A výsledok bol dokonalý. Alojzovi sa outfity jeho vnuka páčili natoľko, že sa o streetwear začal zaujímať aj on sám. 

Alojz priznáva, že medzi jeho rovesníkmi nie sú podobné kúsky či značky ako Supreme alebo Yeezy moc známe. No presne to sa trendy deduškovi páči a užíva si svoju originálnosť. Samozrejme, že v jeho šatníku by sme našli aj iné kusy oblečenia, ktoré sú pre človeka v jeho veku typické. Na rodinnú oslavu nepríde v najnovších Supreme kúskoch, no po oslave svoj outfit okamžite vymieňa. Napriek všetkému Alojza rodina (vrátane jeho manželky) v jeho vášni k streetwear móde podporuje

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio