BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Vsaďte na francúzsky šarm. Baretky sú nový módny hit
zdroj: Instagram.com

Vsaďte na francúzsky šarm. Baretky sú nový módny hit

Tento módny doplnok ešte do nedávna mnohé z nás považovali za úplnú katastrofu. Avšak karta sa obrátila a baretka je must have tohto roka.

Baretky sú od pradávna spájané so štýlom šarmantných Parížaniek, u ktorých vždy nájdete dostatočnú dávku elegancie. I keď sa tento roztomilý ženský doplnok pred istým časom vytratil z našich šatníkov, teraz sa opäť vracia. A nemôžeme sa vôbec čudovať, pretože baretky sú naozaj rozkošné. A navyše sa už nebudeme triasť od zimy. Preto ak máte odvahu, určite  si nejakú zaobstarajte. V obchodoch nájdete veľmi veľký výber a pri baretkách si môžete vyberať z rôznych farieb, vzorov a nápaditých aplikácií akými sú jemné perličky či výraznejšie brošne. 

Nebojte sa experimentovať, baretka sa už nenosí iba k romanticky ladeným outfitom či kabátikom. Sexy baretky dokonale vyniknú, ak ich skombinujete s trendy svetrami, rolákmi či rôznymi kabátmi alebo kožuchmi. Rozhodne krokom vedľa nie je ani blúzka alebo kombinácia so športovými prvkami. Nebojte sa vyskúšať kombináciu s koženkou a klasickými Martensami alebo pohodlný kabát a tenisky. Pripravili sme pre vás výber pútavých lookov so štýlovými baretkami, vďaka ktorým sa môžete pri výbere inšpirovať. 

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio