Beauty.sk Beauty.sk

Ruská modelka má vraj najkrajší zadok na svete
zdroj: Instagram.com/anastasiya_kvitko

Ruská modelka má vraj najkrajší zadok na svete

Ak by ste chceli vybrať najlepšie adeptky na "najkrajší zadok sveta", do svojho zoznamu by ste pravdepodobne zaradili známe krásky ako sú Kim Kardashian a J Lo. Absolútnou víťazkou však je niekto úplne iný.

Zoznámte sa s ruskou modelkou Anastasiou Kvitko, známou ako "ruská Kim Kardashian". Všetko začalo, keď sa mladá Anastasia chcela stať modelkou. V modelingovej agentúre jej však povedali, že najskôr musí schudnúť. Ruska ponuku odmietla, presťahovala sa do Los Angeles a o pracovné ponuky nemá núdzu. Iba 22-ročná kráska púta pozornosť veľkým poprsím a oblým zadkom, ktorý ako sama odvážne tvrdí, je najkrajší na svete. 

Anastasia o svojom tele tvrdí, že je úplne prirodzené a nemá za sebou žiadnu plastickú operáciu. Pri pohľade na jej prsia je veľa ľudí na pochybách, a to isté platí aj o jej zadku. Práve vďaka nemu je modelka často prirovnávaná k známej hviezde reality show Kim Kardashian. Anastasia však odvážne tvrdí, že jej zadok je rozhodne krajší a jej telo je dokonalé bez najmenšej chyby.

"Mám Kim Kardashian rada, ale nepáči sa mi, keď ma s ňou porovnávajú. Nesiaha mi totiž ani po členky," povedala Anastasia, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 7,5 milióna fanúšikov. Jej profil tvorí množstvo vyzývavých fotografií v priliehavom oblečení alebo plavkách. Prezradila tiež, že sa rada zdravo stravuje, preferuje organickú stravu, ale na mäse si nepochutí. "Snažím sa udržiavať fit a rozhodne nepoužívam photoshop," povedala modelka.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Fun rádio