Beauty.sk Beauty.sk

Z dcéry slávneho rapera vyrástla sexy šelma. Takto provokuje na Instagrame
zdroj: Instagram.com/hailiescott1

Z dcéry slávneho rapera vyrástla sexy šelma. Takto provokuje na Instagrame

Mladá kráska na svojom Instagrame púta zvodnými krivkami a dokonalým výzorom.

Reč je samozrejme o Eminemovej už 22-ročnej dcére Hailie Jade Scott. Tá vďaka svojmu Instagramu púta čoraz viac pozornosti. Sleduje ju už viac ako 900-tisíc fanúšikov. Ak si myslíte, že dcéra slávneho rapera kráča v rovnakých rebelantských šľapajách, ste na veľkom omyle. Hailie bola vždy vzorná študentka a strednú ukončila s výbornými známkami. Aktuálne študuje psychológiu na vysokej škole. 

S Hailienou matkou Kimberly to však nešlo podľa predstáv. I keď s ňou bol nadaný umelec zosobášený, a to dokonca 2-krát, ani jeden pokus o šťastné manželstvo im nevyšiel. Hailie preto strávila väčšinu detstva práve s otcom, ktorý ju vychovával. Ten sa celý život snažil dcéru na verejnosti moc neukazovať a svoje súkromie si prísne strážil. Hailie chcel dopriať život bez drobnohľadu médií a zabezpečiť jej normálny život. 

Eminem patrí k tej skupine, ktorá výzorom takmer vôbec nestarne. Aj keď má známy umelec už 45 rokov, na svoj vek rozhodne nevyzerá. To, že svoju dcéru veľmi miluje potvrdzujú aj jeho mnohé známe skladby či texty. Príkladom je veľký hit Mockingbird, ktorý Eminem venoval priamo Hailie. 


Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Fun rádio