BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Jany Slačkovej
zdroj: Instagram.com/jankasla

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Jany Slačkovej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

Náš pravidelný seriál o známych štýlových Slovenkách, ktoré majú módu v malíčku sa dočkal ďalšieho pokračovania. V predošlých článkoch sme vám predstavili štýlovú a talentovanú speváčku Celeste Buckingham, s ktorou sme tiež priniesli zaujímavý rozhovor. Pridala sa tak k známym kráskam, medzi ktorými sa už ocitli beauty YouTuberka Jana Hrmová či moderátorky Veronika Cifrová Ostrihoňová a Saša Orviská. Dnes vám predstavíme šatník krásnej Jany Slačkovej. 

Pred dvoma rokmi sa zúčastnila súťaže krásy Miss Slovensko a stala sa úspešnou modelkou. Sympatická brunetka dokazuje, že okrem pôvabného vzhľadu vyniká aj veľkým talentom. Okrem práce redaktorky markizáckom Teleráne je tiež úspešná tanečnica. Jej nadanie ste mali možnosť vidieť v šou Tvoja tvár znie povedome, ale vďaka spolupráci so svetovými hviezdami ju máte možnosť vidieť aj vo videoklipoch. K Janiným hviezdnym úspechom patrí spolupráca s Robbie Williamsom, Jennifer Lopez či Rickym Martinom. 

22-ročná Slovenka navyše patrí k ženám, ktoré dokážu vyzerať vkusne nielen v elegantnom, ale i ležérnejšom oblečení. Minimalistické kúsky dokonale kombinuje s citom, preto sa u nej žiadnych módnych prešľapov určite nedočkáte. Okrem overenej klasiky, ktorými sú džínsy doplnené jednoduchým tričkom, v Janinom šatníku nájdete aj mnoho zaujímavých kúskov. Štýlové oblečenie nemá problém vzájomne zladiť a kombinovať, preto jej rozhodne nie je čo vytknúť. Pozrite sa spoločne s nami na jej 15 najlepších outfitov.

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio