BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Príťažlivá vďaka dokonalému outfitu. Dajte šancu priehľadným topom
zdroj: Instagram.com

Príťažlivá vďaka dokonalému outfitu. Dajte šancu priehľadným topom

Nebojte sa odhaliť pokožku a ukázať podprsenku. Staňte sa ešte príťažlivejšou vďaka zvodnej čipke či jednoduchej sieťovine.

Móda sa neustále vracia, to asi všetky vieme. Väčšinou však prichádza v troška vylepšenej verzii. Tentokrát to "vyhrali" transparentné topy. Pamätať si ich môžme aj vďaka svetovým hviezdam ako sú napríklad členky Spice Girls. Pri tomto nehynúcom módnom trende obzvlášť platí, že priehľadné kúsky sa nosili, nosia a určite sa ešte dlho budú. Jediným pravidlom je nevyvolať lacný dojem. 

S týmto extravagantným a sexy kúskom sa môžete poriadne vyblázniť. Nemusíte čakať až na leto, obliecť si ich môžete pod zimný kabát či nadýchanú páperovú bundu. Ideálne sú na večerné posedenia s kamoškami či na dôležité rande. Dôležitým je výber správnej spodnej bielizne. Ak sa chcete cítiť menej odhalená, zvoľte jednoduché čierne body a tým odvážnejším stačí vhodne vybratá podprsenka. Vsadiť sa oplatí na jednoduché čierne kúsky, no typ je už na vás. Kombináciám k rôznym outfitom sa medze nekladú. Skvelo však vyniknú k bledým jeansom. Strihov, vzorov a farieb sa v ponuke nachádza neúrekom. Inšpirujte sa našim výberom. 

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio