BEAUTY.sk BEAUTY.sk

VIDEO: Najaktuálnejšie trendy v líčení tohtoročnej plesovej sezóny podľa vizážistky Silvie Melicharovej
zdroj: BEAUTY.sk

VIDEO: Najaktuálnejšie trendy v líčení tohtoročnej plesovej sezóny podľa vizážistky Silvie Melicharovej

Každý rok sa počas plesovej sezóny mení trend nielen šiat, ale aj v líčení. Toto sú tie najaktuálnejšie trendy.

Aj tento rok odštartoval plesovú sezónu vo veľkom štýle ostro sledovaný Ples v opere. Práve plesy patria k tým udalostiam, na ktoré sa pripravujeme už pár mesiacov dopredu. Zháňame nádherné topánky, kabelky a šaty, v ktorých by sme zažiarili. Hľadáme krásne účesy, no najdôležitejšie je práve líčenie. Ak ste však s prípravami o niečo pozadu a stále neviete aký by ste mali zvoliť make-up, inšpirujte sa našim výberom. 

Pri spracovávaní nášho článku a rovnako aj videa sme oslovili šikovnú slovenskú vizážistku Silviu Melicharovú, ktorá svoju veľkú vášeň ku kozmetike premenila na prácu snov. Iba 23-ročná Silvia pochádza z Partizánskeho a líčeniu sa venuje približne 7 rokov, z toho profesionálne druhý rok. Vyniká veľkým prehľadom v najnovších trendoch líčenia, rovnako aj v samotnej kozmetike miluje horúce novinky. Na Instagrame ju nájdete pod menom @slivainkmakeup alebo tiež na Facebooku ako Silvia MakeUp

Zvolené líčenie

Pri dokonalom looku je dôležitá najmä pleť. Silvia začala nanesením podkladového spreja, ktorý tvár dokonale pripraví na make-up a pomôže ho fixovať počas celého večera. Ako prvé začala líčiť oči, na ktoré najskôr naniesla podkladovú bázu. Počas uplynulých mesiacov prevládal trend nude farieb, preto ako očné tiene zvolila práve tieto odtiene. Silvia pokračovala úpravou obočia, ktoré vyplnila gélom a ponechala jeho prirodzený tvar a farbu. Na zvýraznenie očí použila zvodnú čiernu linku. Tón pleti dokonale zjednotila make-upom, tvár prirodzene vykontúrovala a rozjasnila highlighterom. Pre obzvlášť sexy pohľad zvolila umelé riasy. Na záver použila výrazný rúž v krásnej fialovej, ktorá je aj zároveň aj farbou roka. Hotový look zafixovala fixačným sprejom. Vhodne zvolený make-up dokáže hotové zázraky a podčiarkne celý look.

BEAUTY.sk

Kompletný postup zvoleného líčenia nájdete v nasledujúcom videu. Ak chcete vidieť viac od šikovnej vizážistky Silvie Melicharovej navšte jej Instagram @slivainkmakeup alebo Facebook Silvia MakeUp.


Najnovšie z kategórie: Promo

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio