BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Šialená novinka v skrášľovaní. Muži podstupujú bielenie pohlavných orgánov
zdroj: Photo by Warren Wong on Unsplash

Šialená novinka v skrášľovaní. Muži podstupujú bielenie pohlavných orgánov

Nový bizarný trend dobíja svet a dominuje najmä v Ázii.

Z Ázie pochádza mnoho noviniek nielen z oblasti technológie, ale aj módy a skrášľovania. Na ich webových stránkach zoženiete naozaj všetko od výmyslu sveta. Pár bizarných vychytávok pre ženy, ktoré sme vám predstavili v staršom článku pochádza práve odtiaľ. Rovnako aj úpravu ženských pohlavných orgánov ako prvé krajiny začali realizovať tie z Ázie. Ženám ponúkajú zmenu rozmerov, tvaru, ale aj farby. Nielen nežné pohlavie sa snaží vyzerať dokonalo a tiež aj muži si zaslúžia exkluzívnu starostlivosť. 

Preto sa ponuka rozšírila a podobné skrášľovacie služby poskytujú aj pre pánske publikum. Tamojší muži sa rozhodli, že chcú aby ich penis vyzeral najbelšie ako sa dá. Bieliaci zákrok si okamžite získal veľkú popularitu. Väčšina Thajčanov totiž túži po belšej farbe pleti a používajú rôzne bieliace krémy a lieky. Tmavá pokožka symbolizuje nižšiu spoločenskú vrstvu a postavenie. A preto mnohí veria, že belší penis ich spraví veľmi príťažlivými a atraktívnymi. 

Viac ako 100 mužov mesačne navštívi kliniku v Thajsku a podstúpia 6 mesačnú bieliacu kúru laserom. Do zákroku sa páni rozhodne neboja investovať, pretože za 5 sedení si zaplatia 480 libier, čo je v prepočte približne 540 eur. „Musíme byť opatrní, pretože sa jedná o citlivú časť ľudského tela. Väčšinu našich zákazníkov tvoria muži medzi 22 a 55 rokmi. Zákrok je populárny najmä v homosexuálnej komunite.“ Bunthita Wattanasiri, manažérka kliniky. A to, že zákrok je naozaj vážna procedúra si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. 

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio