BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sexy modelku Ninu odmietli uverejniť na titulke, pretože nie je dostatočne štíhla
zdroj: Instagram.com/ninaagdal

Sexy modelku Ninu odmietli uverejniť na titulke, pretože nie je dostatočne štíhla

Módny priemysel dokáže byť naozaj veľmi tvrdý. Na vlastnej koži si to vyskúšala aj dánska modelka Nina Agdal. Tá si svoju negatívnu skúsenosť nenechala iba pre seba.

Krásnu 25-ročnú modelku Ninu Agdal môžete poznať vďaka jej spoluprácam so Sports Illustrated alebo Victoria’s Secret. Tvrdí o sebe, že nikdy nebola veľmi vychudnutá, no teraz sa cíti lepšie a zdravšie ako doposiaľ. Počas puberty prepadla veľmi nezdravým a nedostatočným stravovacím návykom. Dnes je na svoje krásne krivky (právom) hrdá, pretože na nich usilovne pracuje v posilňovni. Chce sa udržať vo forme a udržať si pri tom zdravý rozum. 

Modelka si svoje rozhorčenie nenechala iba pre seba a svoj názor vyjadrila na Instagrame. „Som sklamaná z drsnej reality tohto prostredia,“ napísala. Nebála sa opísať ako pred pár mesiacmi nadšene súhlasila so spoluprácou. Po veľkom fotení jej agentovi prišiel e-mail, že fotky nebudú nikde publikované. Podľa vydavateľa sa jej skutočný vzhľad odlišoval od portfólia a Nina sa nezmestila do pripravených vzoriek oblečenia. Zachovala sa však veľmi profesionálne a nikoho nemenovala. Teraz sa kráska snaží ľuďom po celom svete pripomenúť, že neexistuje žiadna správna veľkosť a nikto by sa nemal cítiť kvôli svojmu telu ponižovaný.

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio