BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa pri chudnutí: Takto vyzerá tréning modelky Victoria's Secret Alessandry Ambrosio
zdroj: Instagram.com/alessandraambrosio

Inšpirujte sa pri chudnutí: Takto vyzerá tréning modelky Victoria's Secret Alessandry Ambrosio

Všetky modelky úspešnej a tiež najkrajšej prehliadky roka s názvom Victoria's Secret Fashion Show sa vyznačujú dokonalou postavou, za ktorú ich obdivuje celý svet. Odhaľte ich tajomstvo!

Brazílska modelka Alessandra Ambrosio patrí aj vo veku 36 rokov medzi najžiadanejšie modelky sveta. A do nedávna i medzi hlavné hviezdy Victoria's Secret, spoločnosti, ktorá je preslávená výrobou luxusnej spodnej bielizne a opulentnými výročnými módnymi prehliadkami. Aj napriek tomu, že modelka má viac rokov a jedno dieťa, vôbec sa to na jej postave či výzore neodzrkadlilo. 

Tajomstvo bezchybnej postavy slávnej modelky spočíva v pravidelnom a poctivom tréningu. Alessandra sa o ten svoj podelila aj s magazínom ELLE, vďaka ktorému vzniklo aj nasledujúce video. Redaktorka Sally Holmes mala možnosť spolu s krásnou Alessandrou vyskúšať iba časť jej bežného tréningu a poriadne sa zapotila. Vďaka profesionálnej trénerke celebrít Tracy Anderson si môžete podobnú starostlivosť o svoj zovňajšok dopriať aj vy. Vyskúšajte "anjelikmi" overené cvičenie v pohodlí vášho domova. 

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio