BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 frázy, ktoré by ste nemali vysloviť pred partnerom. Nikdy!
zdroj: Pixabay.com

4 frázy, ktoré by ste nemali vysloviť pred partnerom. Nikdy!

Ak raz niečo poviete, späť to nevezmete. A možno to hneď takým problémom nebude, ale neskôr to môže byť použité proti vám.

Prečo nemôžeš byť zábavnejší?

Veta, ktorá je pre muža rovnako citlivá, ako keby ste šli porovnávať jeho výbavu so svojimi ex... Mužovi sa nehovorí, že nie je zábavný. Ani keď je to pravda. V momente, ako začnete byť na svojho partnera kritická, začínate kopať vášmu vzťahu jamu. Občas je naozaj užitočnejšie si zahryznúť do jazyka...

Zmenil si sa

Ďalšia fráza, ktorá je tabu. Každý sa mení. Určite i vy nie ste taká, ako ste sa prezentovali na začiatku. Vtedy sa každý túži ukázať v čo najlepšom svetle. Takže je pochopiteľné, že nejaké tie nedostatky a zmeny z času na čas vyplávajú na povrch. Ak však svojmu drahému začnete vyčítať, že sa zmenil, že je iný, ako keď ste sa spoznali, tak si koledujete o koniec (vzťahu). On sa kvôli vám meniť nebude. Pravdepodobnejšie je, že vás rýchlo nahradí.

Koho máš radšej?

Nikdy, nikdy, nikdy, naozaj nikdy nepoložte mužovi otázku, na ktorú vlastne nechcete poznať odpoveď. Aj keď možno momentálne riešite s partnerom nejakú krízu, súčasťou ktorej je tretia osoba. Je smutné, ak sa niečo také deje. Ale keď ho začnete vydierať podobnými otázkami, môže nastať len jedno... prehráte. Skôr, ako na citové vydieranie, sa sústreďte najmä na vyriešenie problému.

Keď ma opustíš, neprežijem to!

A pri citovom vydieraní ešte zostaneme. Muži ho nemajú radi. Bodka. Môžete sa plieskať o zem ako dieťa v hračkárstve, ale vo finále si nijako nepomôžete. Budete na smiech a čo je horšie, partner vás bude vnímať ako ufňukané dieťa, ktoré trucovito chce dosiahnuť svoje. A naozaj by ste chceli byť vo vzťahu s niekým, kto s vami zostáva len zo súcitu...?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio