BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 signály, že vás vzťah dlho nevydrží
zdroj: Samphoto

3 signály, že vás vzťah dlho nevydrží

V každom vzťahu sa z času na čas objaví nejaká pochybnosť.

Nezavolá

Len vám posiela SMSky. A vtedy keď to vyhovuje len a len jemu. Nezavolá ako je týždeň dlhý, odpíše po niekoľkých dňoch s ospravedlnením, že musel veľa pracovať. A keďže vy máte ešte nasadené ružové okuliare, tak mu to samozrejme veríte. Však prečo by vás klamal? No možno je najvyšší čas zložiť tie okuliare a pozrieť sa na celú situáciu triezvejším pohľadom. Ak ste nejaký ten mesiac spolu a on s vami nekomunikuje, ako by ste chceli, možno je na čase pobaliť sa...

Vyznanie na počkanie

Vy ste mu lásku vyznali už niekoľkokrát, no od neho dostanete občasné „mám ťa rád“. Áno, veríme, že nie každý dokáže vyznať lásku. Ale, ak tvoríte pár viac ako polroka, ale jeho vyznanie počujete len vtedy, ak sa náhodou pohádate a chce vás upokojiť, alebo ak niečo vyvedie, je viac ako jasné, že úprimné nie je. Máte dve možnosti. Buď sa otvorene porozprávate a zmierite sa s tým, že asi z toho nič nebude, alebo budete ticho doma sedieť a naivne dúfať, že raz to príde. Ale úprimne. Nepríde.

Neviete o ňom nič osobné

Posledným, rovnako varovným signálom je i to, koľko toho o ňom viete. Jasné, ak sa poznáte pár dní, tak nečakajte, že na vás vyvalí celý životný príbeh. Ale po pár mesiacoch by ste mali vedieť základné info ako napríklad: ako sa volajú jeho rodičia, čo robia, kde žijú, poznať zopár dobrých kamarátov, náplň jeho práce... Ak on toto všetko o vás vie, ale vy nie, tak vzťah, v ktorom ste, nemá zjavne dlhú budúcnosť.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio