BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Aj svadba s princom má svoju daň: Tohto sa musela Meghan Markle kvôli Harrymu vzdať
zdroj: TASR

Aj svadba s princom má svoju daň: Tohto sa musela Meghan Markle kvôli Harrymu vzdať

So svadbou si Meghan prisvojí nielen titul, ale aj kopu povinností a obmedzení.

Americká herečka Meghan Markle (36) sa po plánovanej svadbe s princom Harrym (33) bude musieť vzdať svojich obľúbených vecí, vlastného štýlu obliekania a dokonca aj domáceho miláčika! Svadba je naplánovaná na máj tohto roka a obrad sa uskutoční v kostole Sv. Georgea na Windsorskom zámku.

Kariéra

Meghan musí so svojou hereckou kariérou nadobro skončiť. Opustí herecký svet a podľa rozhovoru pre BBC sa bude sústrediť iba na humanitárnu prácu. Pripomínať si ju môžeme napríklad sledovaním seriálu z právnického prostredia Suits, kde stvárnila jednu z hlavných postáv. Zažiariť sa jej podarilo aj vďaka filmom ako Nezabudni na mňa, Dostaň ho tam! alebo Šéfovia na zabitie. 

Prejavy náklonnosti

Podľa prísnych pravidiel spoločenskej etikety sa nesmie mladý pár na verejnosti príliš zbližovať. I keď sa na zásnubných fotografiách Meghan s princom k sebe túlia, všetko bolo v rámci prísnych noriem. Prejavy lásky sa na verejnosti podľa spoločenských pravidiel nehodia a sú zakázané. 

Vlastný štýl obliekania

Možno si pamätáte krásku ako na sociálnych sieťach pútala pozornosť priehľadnými šatami. Tomu je koniec! Dokonalé krivky už viac predvádzať nebude. Možno vám neušlo, že aj pri oficiálnom ohlásení zásnub bola Meghan bez siloniek, no to sa tiež opakovať nebude. Zbohom musí dať aj jej obľúbeným kabelkám cez plece, ktoré nie sú pre ženy kráľovskej rodiny vhodné. Pripravte sa, že bývalú herečku uvidíte už iba s malými listovými alebo clutch kabelkami.

Selfie a Instagram

Okrem toho, že budúca členka kráľovskej rodiny si zrušila všetky sociálne siete, sú pre ňu tabu aj selfie fotky. V minulosti sa rada pýšila mnohými fotografiami zo svojho súkromného života. Od pikantných sexy póz v bikinách cez mnohé selfie po vyberané módne kúsky. To všetko je už minulosťou. Zakázané má dokonca fotiť sa aj s niekym iným. V decembri Meghan požiadal náhodný pár o spoločnú fotku, no to už pre ňu nie je prípustné správanie. 

TASR

Samota a voľnosť

O túlaní sa mestom osamote už môže iba snívať. Každý člen kráľovskej rodiny má svojho vlastného bodyguarda, rovnako aj Meghan. Ten ju bude sprevádzať na každom jej kroku, pretože bezpečnosť je na prvom mieste. 

Psík Bogart

Okrem iných vecí, je kráska nútená rozlúčiť sa s mnohými veľkými láskami, vrátane svojho domáceho miláčika menom Bogart. Pri sťahovaní do Londýna sa zistilo, že psík je už veľmi starý na to, aby absolvoval rovnakú cestu. Preto musela Meghan svojho štvornohého kamaráta (ktorý bol podľa jej priateľov ako jej dieťa) nechať v Kanade.

Žiadne autogramy

Ak by sa aj niekomu podarilo stretnúť sa s bývalou herečkou, autogram od nej už nedostane. Všetkým členom kráľovskej rodiny je prísne zakázané rozdávať svoje podpisy. Keďže sa dajú ľahko sfalšovať a zneužiť, rodina musí mať istotu, že ich nikto nepoužije proti nim. Ako každé pravidlo, aj toto malo "rebela", ktorý ho nerešpektoval. Raz ho porušil princ Charles, ktorý ho venoval obeti záplav v Cornwalle. 

Výrazný lak na nechtoch

Na zoznam zakázaných vecí sa dostal aj výrazný lak na nechty. Rovnako zakázané sú tiež veľmi tmavé farby. Členky kráľovskej rodiny majú povolené nalakovať si nechty, no v súlade so spoločenskými pravidlami a komplikovanou etiketou, môžu používať iba prírodné odtiene. 


Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio