BEAUTY.sk BEAUTY.sk

10 pôsobivých sexuálnych rekordov, ktorým nebudete vôbec veriť
zdroj: SAMphoto

10 pôsobivých sexuálnych rekordov, ktorým nebudete vôbec veriť

Pozrite si týchto 10 šialených sexuálnych rekordov, ktoré sú dosť pôsobivé a stále si držia svoje prvenstvo.

1. Najväčšia vagína

Je ťažké uveriť, no skutočne existuje žena, ktorej vagína sa dokáže roztiahnuť do šialenej dĺžky. Meria až okolo neuveriteľných 50 centimetrov. Volá sa Anna Swan a je nositeľkou svetového rekordu najväčšej vagíny. Naneštastie pre ňu, kvôli jej zvláštnosti nikdy nedokázala dosiahnuť orgazmus. 

2. Najväčší penis

Rekord o najväčšom penise na svete drží Dr. Robert Dickinson. Jeho nadrozmerné časti ľudského tela merajú viac ako 34 centimetrov do dĺžky a pýši sa približne 16 centimetrovým obvodom. Zatiaľ čo niektoré ženy tvrdia, že čím väčší, tým lepšie, dá sa tvrdiť, že toto je už troška moc, nemyslíte? 

3. Najmladšia matka

Pri tomto rekorde veľa z nás napadne "šestnásť a tehotná". Je skutočne šokujúce mať dieťa v takom mladom veku, no bohužiaľ,  pri rekorde najmladšia matka ide skutočne o malé dievčatko. Najmladšia zaznamenaná prvorodička mala iba neuveriteľných 5 rokov. Šialené! Jej meno je Lina Medina a žije v Peru. Dokonca aj vo svojom veku 82 rokov, stále drží svoje prvenstvo za to, že je najmladšia matka sveta.

4. Najväčšie množstvo prehltnutého ejakulátu


Tu je vec, o ktorej sme si mysleli, že nikdy nebudeme nepočuť. Jedna nemenovaná žena drží prvenstvo v naozaj bizarnom svetovom rekorde. Prehltla najväčšie množstvo ejakulátu. Celkovo sa jedná presne liter čistej tekutiny. Pravdepodobne viedla celkom bujný sexuálny život, nie?

5. Najstarší muž, ktorému sa podarilo počať dieťa

Často sa stane, že muži sú schopní splodiť potomka aj napriek vysokému veku. To bol prípad aj 96-ročného muža menom Ramajit Raghav, ktorý dostal svoju 52-ročnú ženu do druhého stavu. Tento rekord dovtedy držal 90-ročný Nanu Ram Jogi, ktorý mal  dokonca až 21 detí.

6. Najsilnejšia a najrýchlejšia ejakulácia

Tento rekord je naozaj neuveriteľný. Niekto skutočne zmeral vzdialenosť mužského ejakulátu a jeho rýchlosť. Meno záhadného rekordmana síce nepoznáme, no vieme, že najdlhšia nameraná vzdialenosť je takmer 6 metrov a jeho rýchlosť bola viac ako 69 kilometrov za hodinu.

7. Najviac porodených detí


Ruská žena menom Valentina Vassilyeva z mesta Šuja porodila celkom 69 detí počas niekoľkých rokov (1725 až 1765). A to "iba" vďaka 27 pôrodom. Priviedla na svet až 16-krát dvojčatá, 7-krát trojčatá a až 4-krát štvorčatá. O jej živote a smrti nie je veľa známe. Vie sa iba to, že v podstate založila svoju vlastnú armádu detí so svojím manželom.

8. Najstaršia prostitútka

Prostitúcia sa označuje za najstaršiu profesiu na svete, takže aj preto existujú stále oddané pracovníčky, ktoré si svoje živobytie zabezpečujú tým najnebezpečnejším spôsobom. Najstaršou prostitútkou na svete sa stala žena menom Tai Pei, ktorá vďaka svojmu veku dostala prezývku "babička". Hovorí sa, že má 82 rokov a vraj zvládne omnoho viac ako jej mladšie kolegyne. 

9. Najväčšie orgie

Najväčšie orgie na svete sa konali vďaka Japoncovi, ktorý zorganizoval 250 párov, ktorí sa vášňam oddávali súčasne. Muži aj ženy nemali problém "ísť na vec" ani pred kamerou, ktorá aktivity nielen fotografovala, ale všetko zachytila aj ako video. 

10. Najsilnejšia vagína

Ďalší rekord, ktorému sa iba ťažko dá uveriť, zaznamenal najznámejšiu vagínu na svete. Ale žena menom Tatiana Kozhevnikova dokazuje jeho pravdivosť. Dokáže zdvihnúť neuveriteľných 14 kilogramov vďaka svojej vagíne. Povedala, že po pôrode sa jej vaginálne svaly stali veľmi slabými, no odvtedy na nich poriadne zapracovala. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio