BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nepodceňujte silu červeného rúžu! Takto ho môžete nosiť celý deň
zdroj: Instagram.com/natashapoly

Nepodceňujte silu červeného rúžu! Takto ho môžete nosiť celý deň

Červené pery boli, sú a vždy aj budú znakom ženskosti. Nebojte sa ich nosiť!

Noste ich non-stop

Červené rúže sa tešia čoraz väčšej popularite a už dávno nie sú len záležitosťou plesu či inej spoločenskej aktivity. Tie z vás, ktoré chcú vynikať a neboja sa pútať pozornosť, si trend červených pier určite zamilujú.

Červenú môžete nosiť non-stop, ale pozor, aj pri tomto treba dodržiavať zopár nepísaných pravidiel:

  • Pokiaľ si chcete narúžovať pery na červeno počas dňa, nezvýrazňujte už žiadnu inú časť vašej tváre. Jemne si môžete naniesť špirálu na riasy, alebo líčka, ale to je tak všetko.
  • Nezabúdajte, že červená priťahuje pohľady ako magnet, takže v centre pozornosti po celý čas je vaša tvár. Dajte si teda záležať pri zakrývaní prípadných nedostatkov na vašej pleti.
  • Netreba ani zabúdať na vlasy. Najmä ak nosíte ofinu. Chápeme, že nie vždy sa žene ráno podarí urobiť si tip-top účes. Žiadne výčesy si však robiť nemusíte. Dôležitejšie je, aby vaše vlasy nepôsobili mastne či krepovito.

I líčenie pier má svoje zásady, najmä teda, ak ide o tak výraznú farbu:

  • Pery pred samotným nanášaním rúžu vypeelingujte, aby ste ich zbavili zbytočných šupiniek a prekrvili ich. Budú pôsobiť o niečo plnšie.
  • Ako prvé obkreslite kontúry štetcom. Začnite pri vonkajších okrajoch a prechádzajte do stredu. Rovnaký postup dodržiavajte ich pri nanášaní samotného rúžu.
  • Ak máte užšie pery, používajte svetlejšie odtiene. A keď ich chcete opticky zväčšiť, aplikujte do stredu kvapku lesku.
  • Ženy s plnšími perami by sa však príliš ligotavým leskom mali vyhýbať.

Počas noci môžete kombinovať

Ak vás čaká párty, pokojne môžete popustiť uzdu fantázii a vyskúšať kombináciu čiernych liniek či farebných očných tieňov. Inšpirovať sa môžete priloženými fotkami.

Happy Birthday @hannahfergusonofficial ! 😘

Príspevok, ktorý zdieľa Hung Vanngo (@hungvanngo),

zdroj: Instagram.com/hungvanngo
zdroj: Instagram.com/hungvanngo

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio