BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sexy olympionici: Tieto športy sa vám skutočne oplatí pozerať
zdroj: Instagram.com

Sexy olympionici: Tieto športy sa vám skutočne oplatí pozerať

Na týchto neodolateľných športovcov sa môžete tešiť na zimných olympijských hrách tento rok. Bude sa na čo pozerať!

Zimné olympijské hry sa budú  konať už tento mesiac v juhokórejskom Pchjongčchangu, kde tí najlepší bojujú o popredné umiestnenie. I keď šport sledujú prevažne muži, vďaka nášmu výberu najsexy olympionikov ho budete sledovať aj vy! 

Hakeem Abdul-Saboor

Po absolvovaní titulu v oblasti športového manažmentu sa Hakeem stal osobným trénerom a kulturistom.  Pochádza z Ameriky, má 31 rokov a tešiť sa naňho môžete vidieť súťažiť na saniach. 

Gus Kenworthy

27-ročný športovec, ktorý tiež pochádza z Ameriky, no narodil sa v Londýne. Vlastní už niekoľko titulov za akrobatické lyžovanie a presne v tejto disciplíne ho uvidíte aj na olympijských hrách. 

Martin Fourcade

Fešák z Francúzska sa na olympiáde predvedie v biatlone, v ktorom v roku 2014 na olympijských hrách v Soči získal 2 zlaté medaily. Martin je neuveriteľných 11-krát majster sveta a celkovo získal 25 medailami. No kto by povedal, že má ešte iba 30 rokov a toľko úspechov. 

Stale Sandbech

Iba 24-ročný fešák z Nórska sa na olympiáde ukáže už po tretíkrát. Vidieť ho môžete v snowboardingu, z ktorého si odniesol striebornú medailu. 

Chas Guldemond

30-ročného Chasa z Ameriky tiež uvidíte súťažiť na snowboarde. I keď patrí k najstarším jazdcom, šikovnosť mu rozhodne nechýba. So svojou manželkou vychovávajú svoje prvé dieťa a okrem toho je jeho veľký koníček manuálna práca a budovanie vecí vlastnými rukami.

Javier Fernández

Na španielskeho Javiera sa môžete tešiť v krasokorčuľovaní. Aj keď má iba 26 rokov na majstrovstvách sveta získal 2 zlaté medaily a na poslednej olympiáde skončil na úctyhodnom 4. mieste.

Axel Jungk

Mladého fešáka z Nemecka uvidíme súťažiť v skeletone. Má iba 26 rokov a toto bude jeho prvá olympiáda. 

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio