BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Máte ukazovák dlhší ako prstenník? Toto o vás prezrádza dĺžka vašich prstov
zdroj: Photo by Lyndsey Marie on Unsplash

Máte ukazovák dlhší ako prstenník? Toto o vás prezrádza dĺžka vašich prstov

Dĺžka prstov dokáže charakterizovať vašu povahu a odhaliť aj vaše skryté vlastnosti. Presvedčte sa sami!

Je vedecky dokázané, že podľa dĺžky prstov ľavej ruky sa ľudia delia do troch skupín, ktoré majú spoločné charakterové črty a osobné vlastnosti. Ako pomocník pri určovaní vám poslúži nasledujúci obrázok, kde nájdete všetky tri variácie označené písmenami A, B a C. Najskôr musíte zistiť, do ktorej skupiny patríte vy a potom si môžete prečítať jej význam a charakteristiku. 

Skupina A

Hovorí sa, že ľudia, ktorí majú prstenník dlhší ako ukazovák, oplývajú veľkou krásou. Vyžaruje z nich šarm a charizma, ktorá je pre ostatných ľudí veľmi neodolateľná. Medzi ďalšie charakteristické vlastnosti patrí agresivita a rozhodnosť. Títo ľudia nemajú problém podstupovať aj veľké riziko. Typické profesie pre nich sú: technik, inžinier, vojak. Vynikajú v hraní šachu a lúštení krížoviek. Vedci tiež zistili, že práve ľudia z tejto skupiny zarábajú omnoho viac ako ich kolegovia.

Skupina B

Osoby z tejto skupiny sa vyznačujú veľkým sebavedomím a sebadôverou. Často bývajú označovaní ako arogantní alebo narcistickí. Vychutnávajú si samotu a nemajú radi, keď ich vo voľnom čase niekto ruší. Nepatria k ľuďom, ktorí vo vzťahoch urobia prvý krok, no na druhej strane vždy radi uvítajú a ocenia pozornosť, ktorá sa im dostane.

Skupina C

Je dokázané, že ľudia, ktorých dĺžka prstenníka a ukazováka sa zhoduje, sú mierumilovní a ak sa ocitnú uprostred konfliktu, cítia sa veľmi nepríjemne. Vyznačujú sa dobrými organizačnými schopnosťami a snažia sa so všetkými dobre vychádzať. Vo vzťahoch bývajú vernými partnermi, ktorí sú plní nehy a prekypujú starostlivosťou. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio