BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 5.2. - 11.2.
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 5.2. - 11.2.

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - v tomto týždni sa vám bude pracovne mimoriadne dariť všetko, do čoho sa pustíte. Aj zo strany vašich nadriadených budete mať maximálnu podporu pri realizácii všetkých vašich nových plánov a projektov. Máte veľmi dobre rozbehnutú ,,cestu,, smerom k vašemu povýšeniu. Tak isto aj vy čo podnikáte môžete očakávať veľké a finančne výhodné zákazky. Taktiež aj v súkromí vás čakajú iba príjemné zážitky či už v kruhu rodiny, alebo v spoločnosti vašich partnerov. Počas víkendu očakávajte pozvanie na milú spoločenskú udalosť.

Býk - počas tohoto pracovného týždňa sa vám bude nielen dariť plniť všetky vaše povinnosti a úlohy, ale dokážete dohnať aj všetko zameškané z predošlých dní. Taktiež aj všetky vzťahy medzi vami a vašimi spolupracovníkmi sa vyjasnia, vyčistia. Jediným ,,čiernym,, bodom bude nedostatok financií. Vo vašom osobnom živote, ale aj v rodinnom, či partnerskom spolužití, bude prevládať pohoda a pokoj. Nadchádzajúci víkend by ste si mali vyhradiť iba pre seba a dopriať si hlavne veľa odpočinku a relaxu.

Blíženci - od pondelka do utorka sa u vás v zamestnaní nebude diať nič mimoriadne, čo môže mať za následok, že sa budete trochu nudiť, ale od stredy do piatku sa situácia zmení. Budete mať veľa, naozaj veľa pracovných povinností, ktorými vás vaši nadriadení poveria, ale vy ich dokážete zvládnuť bez problémov. Vaše rodinné, či partnerské spolužitie si nebude od vás vyžadovať vašu mimoriadnu osobnú angažovanosť, takže si budete môcť počas víkendu dopriať čas, venovať sa vašim osobným záujmom a koníčkom.

Rak - od pondelka do štvrtku sa v zamestnaní budete môcť púšťať aj do ozaj náročných projektov. K ich úspešnému zvládnutiu budete mať aj maximálnu podporu nebeskej oblohy. No počas piatku sa snažte vyhnúť všetkým dôležitým rokovaniam alebo podpisovaniu dôležitých zmlúv. V osobnom živote sa hlavne počas utorka nesnažte presadzovať vaše názory, pretože by ste aj tak nič nedosiahli. Naopak, nedeľa bude dňom mimoriadne prajným na city a lásku. Vy nezadaní, máte šancu spoznať svojho životného partnera.

Lev - je veľmi pravdepodobné, že počas tohoto týždňa sa budete musieť vyrovnať zo zistením, že niekto z vašich spolupracovníkov vám podráža nohy. No napriek tomu sa vám bude dariť zvládať všetko, čo ste si na tieto dni naplánovali, hlavne preto, lebo ste plný elánu a energie. Oblasť vašeho citového života nebude ničím negatívnym rušená. Naopak, zo strany vašich partnerov budete vnímať zvýšenú aktivitu v ich prejavoch lásky a túžby. Máte výbornú inšpiráciu ako spoločne stráviť nadchádzajúci víkend.

Panna - pondelok a utorok budú na vašom pracovisku pre vás, ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu priam nudné, ale už od stredy až do piatku sa všetko zmení. Vaše organizačné schopnosti a zmysel pre detail budú využité na maximum. Opäť budete mať možnosť dokázať, prečo ste pre vašich zamestnávateľov tak nepostrádateľný. Váš osobný život budete v tieto dni vnímať ako uspokojivý a spokojný budete aj celkovo, pretože aj vaše partnerské a rodinné záležitosti budú prebiehať podľa vašich predstáv. Proste máte radi, ak máte všetko pod kontrolou.

Váhy - v zamestnaní sa vám v tieto dni bude mimoriadne dobre dariť. Zo strany vašich nadriadených nebudete vnímať žiadne zbytočné požiadavky a tlaky, takže si budete môcť zvoliť aj tempo a spôsob vykonávania vašich povinností, čo vám bude vyhovovať. Taktiež aj váš súkromný život, ako aj partnerské a rodinné spolužitie bude naplnené harmóniou a pokojom. Tieto dni sa budú pre vás niesť v duchu pohody, naplnenia a šťastia. Nadchádzajúci víkend by ste mohli vymyslieť niečo, čím by ste vašim partnerom prejavili vašu lásku a oddanosť romantickým spôsobom.

Škorpión - jeden pracovne ozaj stresujúci a náročný týždeň máte za sebou, no ale ani tento nebude o nič lepší. Opäť bude okolo vás veľa nervozity, podráždenia a prekážok, ktoré budete musieť trpezlivo riešiť. A aby toho nebolo málo, tak ani finančne to nebude nič moc. Naopak v oblasti citov a lásky sa vám bude dariť všetko, na čo si iba pomyslíte. Vy, čo ste v trvalých a pevných vzťahoch očakávajte novú iskru a vy nezadaní, túžiaci po vzťahu, stretnete svojho životného partnera. preto počas víkendu nezaostávajte doma, ale vyberte sa niekam do spoločnosti.

Strelec - všetky vaše pretrvávajúce problémy a nepríjemné zmeny na pracovisku sa budú presúvať a pokračovať aj počas tohoto týždňa, takže by ste sa mali naozaj obrniť veľkou trpezlivosťou a taktiež silnou dávkou vnútorného pokoja. Iba tak dokážete zvládnuť toto nepríjemné obdobie. Taktiež aj vo vašom osobnom živote budete musieť naďalej čeliť nepríjemným situáciám v podobe hádok a vzájomných nedorozumení. Bolo by pre vás ozaj lepšie, ak by ste tento víkend strávili niekde úplne sami. Snažte sa načerpať stratenú energiu. Odpočívajte.

Kozorožec - ak ste očakávali, že aj počas tohoto týždňa sa vám pracovne bude dariť rovnako dobre a ľahko, ako v predchádzajúcom období, tak budete sklamaný, pretože nič vám nebude vychádzať, z čoho budete rozladený a podráždený. Aspoň že v osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným a nebudete musieť riešiť nepredvídané a neočakávané udalosti. Nadchádzajúci víkend využite na odpočinok a relax. Nič neriešte, ničím sa nezaoberajte.

Vodnár - vašemu znameniu sa už dlhodobo pracovne nedarí, z čoho ste už ozaj psychicky unavený a vyčerpaný. No ani tento týždeň vám neprinesie úľavu. Budete musieť opäť riešiť hlavne prekážky a problémy. Ani po finančnej stránke nebudete spokojný. Budú vám chýbať. V súkromí sa budú všetky vaše plány a záležitosti s nimi spojené posúvať iba veľmi pomaly, ale predsa. Snažte sa byť trpezlivý. Počas nadchádzajúceho víkendu si nájdite nejaké tiché miesto, kde by ste neboli ničím a nikým rušený a relaxujte. Vážne to potrebujete.

Ryby - v zamestnaní sa počas tohoto týždňa nebudete nudiť. Ste zavalený prácou, ale vám to nebude prekážať, pretože ste plný energie, elánu a chute, takže všetky vaše povinnosti zvládnete bez problémov a úspešne. Vašimi doterajšími dobrými výsledkami si upevňujete vašu pracovnú pozíciu. Všetky vaše rodinné záležitosti sú v poriadku a bez problémov. Taktiež aj v partnerskom spolužití sa v tieto dni nebude diať nič mimoriadne, takže si bude môcť naplno užívať celkovú pohodu. Aj počas víkendu vás čaká nejaká milá udalosť.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio