BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zbohom padaniu vlasov: Vyskúšajte zázračný zábal, na ktorý budete potrebovať iba jedinú ingredienciu
zdroj: Photo by Adrian Sava on Unsplash

Zbohom padaniu vlasov: Vyskúšajte zázračný zábal, na ktorý budete potrebovať iba jedinú ingredienciu

Silou tohto zázračného zábalu budete skutočne prekvapené.

Oslabené korienky vlasov a s tým spojené padanie trápi čoraz viac ľudí. Rozšírený problém trápi ženy aj mužov často už v mladom veku. Aj keď sa ho snažíme poraziť, tak dostupné produkty, ktorých cena siaha do poriadnych výšok, pomôžu iba zriedka. No v skutočnosti stačí veľmi málo, hľadať riešenie v prírode. Ruská doktorka Tatiana Alexandrovičová sa začala zaoberať týmto problémom a objavila jednoduché riešenie. 

Prírodný liek regeneruje štruktúru vlasových korienkov, a tak pomáha zastaviť postupné vypadávanie vlasov. Všetko čo na jeho prípravu potrebujeme je mrkva. Ako všetci vieme, pravidelnou konzumáciou sa staráme o svoj ostrý zrak. Navyše vďaka obrovskému zdroju vitamínov skupiny B a A, zabezpečuje zdravie pokožky, ktorá je nevyhnutná pre zdravie našich vlasov. Okrem zlepšenia kvality vlasov môžete očakávať výrazne krajšie nechty a kožu na celom tele. Mrkva pomáha detoxikovať celé telo a je prospešná pri tvorbe nových buniek.

Photo by Harshal S. Hirve on Unsplash

Postup:

Príprava zábalu je naozaj veľmi jednoduchá. Mrkvu umyte, na jemno nastrúhajte a naneste na pokožku hlavy. Snažte sa ju naniesť čo najbližšie ku korienkom a pokožke. Tento zábal sa odporúča nechať pôsobiť aspoň 15 minút. Potom mrkvu povyberajte, opláchnite vodou a umyte jemným šampónom ako zvyčajne. Je však potrebné, aby ste si spočiatku túto procedúru dopriali minimálne 5-krát po sebe. Tak sa korienky poriadne zregenerujú a zábal si stačí dopriať iba raz do mesiaca. Výsledky sú viditeľné už po prvých aplikáciách. Vyskúšajte a presvedčíte sa sami. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio