BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Dlhá ofina ako svetový trend: Známe celebrity po nej šalejú
zdroj: Instagram.com

Dlhá ofina ako svetový trend: Známe celebrity po nej šalejú

Svetové herečky a modelky opäť raz šokovali! Nechajte sa inšpirovať novým trendom aj vy.

Možno ste si všimli, že ofina nepatrí medzi čerstvé novinky. Retro štýl v podobe zvodného účesu s jej nadýchanou verziou sa z úzadia vrátil v novej podobe. Vďaka známym tváram a ich záľube v nových trendoch zažíva dokonalý comeback. Sexy nadčasové prevedenie pristane azda každej žene túžiacej po veľkej zmene. Inšpirujte sa od obľúbených celebrít aj vy!

Dlho platí, že keď svetové hviezdy udajú nový trend, všetci milovníci rôznych skrášľovacích či módnych noviniek, im tiež okamžite podľahnú. To isté platí o krásnej nadčasovej ofine, do ktorej sa zbláznili aj mnohé  svetové celebrity. Charakteristická je najmä pre krásnu herečku a speváčku Jennifer Lopez, ktorá je jej verná už nejaký ten piatok. 

Medzi slovenskými celebritami neodmysliteľne patrí ku krásnej a štýlovej Alexandre Orviskej. To, že Saša má naozaj vycibrený vkus na módu, sme vám už ukázali v staršom článku. Kombinuje cenovo dostupné kúsky z bežných obchodov, no pochváliť sa môže aj drahšími kúskami. Nezaostáva ani za novinkami zo sveta krásy, preto sa určite nebojte inšpirovať od krásnej a štýlovej moderátorky. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio