BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Ivany Petrušovej
zdroj: Instagram.com/sweetladylollipop

Inšpirujte sa od známych Sloveniek! Toto je 15 najlepších outfitov Ivany Petrušovej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

V predošlých úspešných článkoch sme vám predstavili šatník našej najlepšej tenistky Dominiky Cibulkovejkrásnej moderátorky s vycibreným vkusom Saši Orviskej či napríklad stylistky a módnej blogerky Jany Tomas. K známym kráskam sme pridali tiež moderátorku Soňu Skoncovú a poslednou sa stala krásna Jana Slačková.

Dnes vám predstavíme garderóbu krásnej mladej blogerky Ivany Petrušovej, známej aj ako Sweet Lady Lollipop. Od koho iného sa predsa inšpirovať, čo sa týka módnych trendov, ako od najpovolanejšej ženy, ktorá patrí medzi popredné fashion blogerky na Slovensku. Ivana má iba 22 rokov, no vášeň pre módu jej nemožno uprieť. Popri blogovaní sa venuje štúdiu žurnalistiky na vysokej škole. 

Medzi najdôležitejšie aspekty úspešnej blogerky Ivany určite patrí odvaha. Nebáť sa kombinovať nezlučiteľné materiály, vzory a strihy, ktoré na prvý pohľad nemusia vôbec ladiť, avšak vo výslednom outfite tvoria dokonalý a harmonický celok. Nemožno jej odoprieť ani zmysel pre eleganciu či cit pre ležérne a pohodlné varianty. 

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio