BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Máte svoju pravú lásku? Toto je 7 jasných znakov, že je to práve on!
zdroj: Photo by Christiana Rivers on Unsplash

Máte svoju pravú lásku? Toto je 7 jasných znakov, že je to práve on!

Vie o vás aj tie menej lichotivé veci, no aj napriek tomu vás miluje ešte viac. Asi to nebude náhoda.

Cítite sa s vašim partnerom dokonale, no po čase sa sem-tam potrebujete uistiť, že toto je váš pravý. Občasná zlá nálada, náročné dni či iné situácie nás vedia pekne zneistiť, ale pripomeňme si, že dokonalý vzťah je o každodenných maličkostiach a drobnostiach. Práve vtedy si poviete, že si bez toho druhého váš život ani len neviete predstaviť. Dôležité je, aby ste to nebrali ako samozrejmosť a viac si vážili aj tieto malé prejavy hlbokej lásky. 

1. Byť s ním je zábava, aj keď daná situácia nie je vôbec vtipná

Bežne nudné situácie dokáže zázrakom premeniť na vtipné momenty. Napríklad aj zdĺhavé čakanie u lekára sa razom zmení na zábavu. Ani si neuvedomíte, že tam čakáte už viac ako 2 hodiny. Každý zažíva so svojim partnerom iné chvíle, no výsledok je rovnaký. Láska dokáže vyčariť úsmev na perách a zmení aj nepríjemné momenty na veľkú srandu. 

2. Vie o všetkých vašich zvláštnostiach a páčia sa mu

Nemá problém s tým, keď pozeráte vo svojom obľúbenom vyťahanom pyžame na staré zamilované filmy. Dokonca mu neprekáža ani to, keď si pri tom vychutnávate nutellu, zmrzlinu či inú "drobnosť" pod zub, ktorá občas skončí aj na spomínanom pyžame. Z nejakého zvláštneho dôvodu to vášmu partnerovi pripadá zlaté a roztomilé. A viete prečo? Pretože vás nadovšetko miluje aj s vašimi zvláštnymi návykmi. 

Photo by Matheus Ferrero on Unsplash

3. Je k vám neprestajne milý

Existujú chvíle, keď jednoducho nesplníte to, čo ste vášmu miláčikovi sľúbili a on aj napriek tomu je na vás veľmi milý. Určite to poznáte, keď idete na nákup a zabudnete na tú najdôležitejšiu vec, ktorú ste mali partnerovi priniesť. On sa nenahnevá a so všetkým sa ľahko zmieri. 

4. Núti vás prekonávať sa 

Snaží sa ukázať vám, že ak prekonáte svoje hranice a budete na sebe tvrdo pracovať, dosiahnete v živote omnoho viac. Prekonaním svojich limitov posuniete svoj život na vyššiu úroveň a budete môcť plniť si svoje sny. Partner je pre vás veľkou dávkou motivácie, čo je v dokonalom vzťahu naozaj dôležité. Je naozaj skvelé mať vedľa seba takú podporu v partnerovi, nemyslíte? 

5. Dopraje vám čas pre seba

Niekedy toho máme neskutočne veľa a potrebujeme dlho pracovať. Nával pracovných úloh dokáže zabrať aj niekoľko hodín a váš partner to úplne chápe a akceptuje. Preto vám dopraje potrebný čas a priestor. Extra veľkým prejavom obrovskej lásky je aj to, keď vám práve vtedy pomôže s domácimi prácami či nebodaj pripraví večeru. Vtedy viete, že to je naozaj ten pravý. 

Photo by Toa Heftiba on Unsplash

6. Nikdy nejde do obchodu bez opýtania, či niečo nechcete

Úplná drobnosť, ktorá dokáže ženu potešiť asi najviac. Ten pocit, že na vás myslí a chce vám neustále dopriať všetko po čom túžite. I keď je to iba čokoláda, no počas našich dní najlepšia vec, ktorú môže žena od muža vtedy dostať. 

7. V jeho prítomnosti sa cítite ako najúžasnejší človek na svete

Priznajme si, každá z nás má občas dni, kedy sa necítime úplne najkrajšie či najlepšie. No ak máte po svojom boku toho pravého, dokáže vám vaše sebavedomie zdvihnúť tak, že Kim Kardashian sa môže schovať. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio