BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Odštartoval newyorský týždeň módy: Prvý deň sa niesol v znamení súboja dcér známych hercov
zdroj: TASR/AP

Odštartoval newyorský týždeň módy: Prvý deň sa niesol v znamení súboja dcér známych hercov

Za veľkou mlákou opäť odštartoval týždeň módy. Už prvý deň bol pri najmenšom zaujímavý.

Dcéry slávnych

Fashion week odštartoval prehliadkou značky Tom Ford. Novú kolekciu si nenechali ujsť vychytené mená ako supermodeka a priateľka herca Jasona Stahama, Rosie Huntington Whiteley či dcéry hercov Alaca Baldvina Hailey Baldwin a Sylvestera Stalloneho Sistine Stallone.

Všetko spomínané chceli byť ten večer za hviezdu, no predbehol ich predsa len niekto iný. Modelka, ktorá má tiež v génoch šoubiznisovú krv.

Hailey Baldwin

TASR/AP

Sistine Stallone

TASR/AP

Top hviezdou večera bola však bezpochyby modelka Kaia Gerber, dcéra slávnaj Cindy Crawford. Práve Kaia patrí v modelingu medzi hviezdy, o ktorých sa hovorí momentálne neustále. A tak vlastne nie je žiadnym prekvapením, že nechýbala ani na tejto šou. A opäť si ukradla všetku pozornosť médii len pre seba.

TASR/AP

O pozornosť ale nemala núdzu ani o niečo staršia kolegyňa mladej modelky, Rosie Huntington-Whiteley. Rodáčka z Anglicka, ktorá porodila pred pár mesiacmi prvé dieťa, sa po dlhšej pauze ukázala na verejnosti a vyzerala (ako inak) dokonalo. A nezatienila ju ani bývalá milenka Leonarda DiCapria Nina Adgal, ktorá si tiež nenechala ujsť túto akciu.

Rosie H.-Whiteley

NYFW
TASR/AP

Nina Adgal

NYFW(1)
TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio