BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Chcete, aby vás miloval? Tieto 4 kroky vám k tomu pomôžu
zdroj: SAMphoto

Chcete, aby vás miloval? Tieto 4 kroky vám k tomu pomôžu

Chcete prinútiť svoj nový objav, aby vás miloval? Áno, je to možné. Stačí sa len držať niektorých rád...

1. Vždy pozitívna

Už niekoľko prieskumov dokázalo, že muži jednoducho milujú ženy, ktoré sa usmievajú nech sa deje, čo sa deje. Ak ste teda takmer vždy pozitívne naladená, máte veľkú šancu dostať svoj nový objekt na kolená. Naopak, s výrazom ľadovej kráľovnej, veľkou hanblivosťou a odmeranosťou sa ďaleko nedostanete.

2. Buďte žena

A to za každých okolností. Dbajte o seba, nesprávajte sa ako pojašená pubertiačka. Ani sa nesnažte pôsobiť ako chlap. Za každú cenu dajte najavo, že ste žena. Nemyslíme len vzhľadovo, ale i správaním. Prejavujte city, starostlivosť... A nezabúdajte popri tom na upravené vlasy, nechty a čisté oblečenie...

3. Dajte tomu čas

Veľa žien si okamžite po zamilovaní predstavuje s daným chlapom spoločnú budúcnosť. A začne sa u nich prejavovať nedočkavosť. Lenže to posledné, čo muži milujú je, ak sa na nich tlačí. Ukážte skôr svoju trpezlivú stránku, dajte im čas, priestor. Že ste sa vy do neho zamilovali na prvom rande je fajn, ale možno on potrebuje viac času ako len hodinovú večeru. Ak začnete na neho naliehať, tak vám zdupká skôr, ako z toho niečo vôbec bude.

4. Zvádzanie

Ak ste síce už chvíľu spolu, no nie ste si istá jeho citmi a láskou, tak skúste starý, no osvedčený trik - zvádzanie. Ale hlavne rafinovane. Muži radi lovia, ak majú niečo len-tak, časom ich to omrzí. Nebojte sa však dať im najavo, že po nich túžite. Letmé dotyky, či pohľady by mali byť vašimi hlavnými zbraňami.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio