BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 12.2. - 18.2.2018
zdroj: pixabay.com

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 12.2. - 18.2.2018

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

15.2.2018 o 22.08 hod. bude NOV v znamení VODNÁRA. Je to 11 astrologický dom, dom splnených túžob, prianí a protekcií.

Baran - počas tohto celého týždňa sa vám bude v zamestnaní naďalej dariť všetko, do čoho sa pustíte. Preto sa v pondelok a v utorok vyhýbajte priamym konfrontáciám s vašimi nadriadenými, lebo počas týchto dní budete trochu podráždení a hádaví. V osobnom živote bude všetko v poriadku aj keď to nebudete tak vnímať, takže budete mať snahy meniť všetko a všetkých okolo seba. Nerobte to. Dosiahli by ste pravý opak. Počas víkendu sa snažte venovať čo najviac času vašim blízkym.

Býk - okrem utorka, kedy by ste sa mali vyhnúť v zamestnaní všetkému dôležitému, je pred vami pracovne pokojný týždeň. Vaše doteraz uzatvorené dohody a zmluvy začínajú postupne prinášať očakávané výsledky. Aj finančne sa to začne uberať pozitívnym smerom. V osobnom živote, partnerskom a rodinnom spolužití bude prevládať pokojná atmosféra. Aj nadchádzajúci víkend bude pokojný. Je pravdepodobné, že budete pozvaní na nejakú milú a radostnú udalosť.

Blíženci- na vašom pracovisku sa počas týchto dní budete cítiť ako na hojdačke. Úspechy sa budú striedať s problémami a prekážkami. Preto, ak ste si na tento týždeň naplánovali nejaké dôležité rokovania, absolvujte ich buď v pondelok, alebo štvrtok. V partnerskom spolužití si dávajte pozor na utorok. Hrozia nedorozumenia a hádky, ktorými by ste si mohli pokaziť nadchádzajúci víkend. Počas nedele budete mať nebeskú oblohu na svojej strane v oblasti citov a lásky.

Rak- tento pracovný týždeň a všetky úlohy, ktoré máte naplánované, budete zvládať iba za predpokladu, že sa na všetko, čo budete robiť, dokážete dostatočne sústrediť, čo môže byť v tieto dni pre vás hlavne od utorka dosť problematické, pretože sa ani zdravotne nebudete cítiť v pohode. Nechajte preto aj všetky vaše domáce záležitosti na vašich partnerov a hlavne počas víkendu sa snažte odpočívať a relaxovať. Potrebujete si dobiť energiu.

Lev- v tomto týždni si v zamestnaní budete schopní zariadiť všetko bez väčších problémov. Dokonca aj vaši spolupracovníci vám budú hlavne počas štvrtku mimoriadne nápomocní vo vašich pracovných aktivitách. V rodinných záležitostiach sa snažte v utorok neriešiť nič dôležité a zásadné. Zbytočne by ste tak narúšali inak dobrú a pokojnú atmosféru, ktorá už dlhodobo prevláda medzi vami a vašimi blízkymi.

Panna- ste znamenie, ktoré má rado stabilné a pravidelné dianie vo všetkom. Preto by ste sa mali pripraviť nato, že počas tohoto týždňa to tak nebude. V zamestnaní sa budete cítiť ako na horskej dráhe. Raz hore a raz dole. Ak máte niečo pracovne dôležité a neodkladné,tak to riešte v pondelok, alebo štvrtok. V prípade, že máte v rámci rodiny v úmysle prediskutovať, alebo urobiť niečo zásadné a dôležité, tak môžete v akýkoľvek deň okrem utorka.

Váhy- vaše dobre rozbehnuté pracovné aktivity sa v utorok trochu ,"pribrzdia", ale už od stredy do piatku sa všetko opäť nakloní na vašu stranu, takže môžete počas týchto dní očakávať aj prvé pozitívne výsledky v podobe postupných finančných ziskov. V súkromí, v partnerskom aj rodinnom spolužití sa v tieto dni nebudú diať žiadne negatívne udalosti, ktoré by si vyžadovali vašu osobnú, zvýšenú angažovanosť, takže vám ostane čas aj priestor na vaše záujmy a koníčky, alebo zábavu v spoločnosti vašich priateľov.

Škorpión- vo vašom prípade je to po pracovnej stránke ešte stále nezmenené, takže aj počas tohoto týždňa budete viac odstraňovať a riešiť prekážky a problémy ako produkovať, ale predsa len od stredy sa to, aj keď iba o trošku, ale predsa zlepší. V osobnom živote je situácia opačná. Máte pohodu o ktorú sa vám "stará," rodina a vaši partneri. Vy nezadaní máte počas nedele príležitosť spoznať vašu potencionálnu novú lásku.

Strelec - v tomto týždni sa vám bude konečne dariť všetko čo ste si na tieto dni pracovne naplánovali. Iba v utorok by ste sa mali vyhnúť podpisovaniu dôležitých dohôd a zmlúv, Mohli by ste prehliadnuť niečo, čo by bolo do budúcna pre vás nevýhodné. V súkromí sa nesnažte mať za každú cenu pravdu iba vy, pretože by ste svojou tvrdohlavosťou mohli medzi vami a vašimi blízkymi vytvoriť silné napätie, ktoré by ste iba veľmi ťažko dávali do stavu pokoja a pohody.

Kozorožec - v pondelok a v utorok budete pracovne stagnovať, ale už od stredy do piatku sa situácia začne meniť a vám sa bude dariť. Taktiež aj všetko zameškané s predošlých dní sa vám bude dariť dohnať. Vo vašom osobnom živote je všetko stabilizované a jasné. V citovej oblasti a láske máte počas víkendu šancu hlavne vy nezadaní spoznať vašu spriaznenú dušu. Preto by ste nemali zostávať doma, ale ísť niekam medzi, ľudí.

Vodnár - ste stále pod tlakom, ak ide o vaše pracovné záležitosti a nebude to inak ani počas tohoto týždňa. Vaša snaha vám prináša iba čiastkové úspechy, čo vás nesmierne trápi, ale hlavne psychicky vyčerpáva a ubíja. Nezostáva vám naozaj nič iné, iba sa obrniť veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. V oblasti vašeho osobného života sa veci posúvajú dopredu aj keď pomaly, ale predsa. Víkend využite na dostatočný oddych a celkovú regeneráciu.

Ryby- od pondelka do utorka bude u vás na pracovisku pohoda. Od stredy do piatku sa situácia zlepší, takže sa vám bude naozaj mimoriadne dariť, čo sa prejaví samozrejme aj na vašom finančnom ohodnotení. Rovnako tak pohodlne a príjemne sa v tieto dni budete cítiť v kruhu vašej rodiny. Vaši partneri vám dávajú pre vás tak dôležitý pocit istoty a podpory, ako aj naplnenia v oblasti citov a lásky. Počas víkendu spolu prežijete niečo milé a romantické.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio